You are currently viewing Selçuk Aydemir’in Son Filmi “Güven Bana”dan Yeni Teaserlar

Selçuk Aydemir’in Son Filmi “Güven Bana”dan Yeni Teaserlar

  • Post author:
  • Post category:haberler

Cihangir Ceyhan ve Ufuk Bayraktar’ın başrolleri paylaştığı film 13 Ekim’de vizyonda

Aytaç Medya

Türkiye sinema tarihinin en çok izlenen filmlerinin altında imzası bulunan Selçuk Aydemir’in hem senaristliğini hem yönetmenliğini yaptığı; yapımını Aytaç Medya’nın, yapımcılığını ise Aytaç Ağdağ ve Anıl Oğuz’un üstlendikleri ‘Güven Bana’ filmi 13 Ekim’de sinema salonlarındaki yerini alacak.

Yılın en iddialı komedisi ‘Güven Bana’ filminden başrolleri paylaşan Cihangir Ceyhan ve Ufuk Bayraktar’ın karakterlerine özel iki teaser yayınlandı. ‘Güven Bana’da birbirlerinden tamamen farklı iki kuzene hayat veren oyuncular komedi performanslarıyla seyircileri kahkahaya boğacak.

Cihangir Ceyhan’ın ‘Özcan’, Ufuk Bayraktar’ın ise ‘Yılmaz’ karakterleri için hazırlanan teaserlar filme dair ipuçları paylaştı. Ceyhan aksiyon komedi performansıyla beyaz perdede ilk kez görücüye çıkarken Ufuk Bayraktar yine hafızalara kazınacak bir karaktere imza atacak.

Dayılarından aldıkları sahte para yüzünden başlarını belaya sokan iki kardeşin hikayesini anlatan Güven Bana’nın kadrosunda Cihangir Ceyhan, Ufuk Bayraktar, Okan Cabalar, Erdal Özyağcılar, Özgür Emre Yıldırım, Pelin Karahan, Köksal Engür, Zihni Göktay, Serap Önder, Tuncay Beyazıt gibi değerli oyuncular eşlik ediyor.