You are currently viewing Scorsese DiCaprio Ortaklığı “The Devil in the White City” Cephesinde Sular Durulmuyor

Scorsese DiCaprio Ortaklığı “The Devil in the White City” Cephesinde Sular Durulmuyor

  • Post author:
  • Post category:haberler

Hulu’da yayınlanması beklenen proje, ayrılıkların ardından Hulu’yu da kaybetti.

.

Olaylı proje “The Devil in the White City” cephesinde sular durulmuyor. 2019’da Hulu, projeyi DiCaprio ve Scorsese gibi isimlerle büyük bütçeli bir dizi olarak geliştirdiğini duyurmuştu.

2022 başında Keanu Reeves’in başrolünde oynayacağı ve Todd Field‘ın yönetmen koltuğunda yer alacağı duyurulmuş ancak proje hem yıldız oyuncusunu hem de yönetmenini kaybetmişti. Bu hafta gelen habere göre artık Hulu da gemide değil. ABC Signature artık projeye yeni bir yuva arayacak.

Yönetmen Todd Field “Devil in the White City”den Ayrıldı

Leonardo DiCaprio, 2010 yılında Holmes karakterini oynamayı düşünerek kitabın film haklarını satın almış, 2015 yılında ise Billy Ray’in yazacağı senaryoyu yönetmen üzere Martin Scorsese projeye dahil olmuştu.

Keanu Reeves “The Devil in the White City” Kadrosundan Ayrıldı mı?

Erik Larson tarafından yazılan aynı adlı kitaptan uyarlanan “The Devil in the White City”, 1893 Chicago Dünya Fuarı tarafından kaderleri sonsuza kadar birbirine bağlanan biri mimar, biri seri katil olan iki adamın gerçek hikayesini anlatıyor. Dünyaya damgasını vurmak için çabalayan zeki ve titiz bir mimar olan Daniel H. Burnham ve kendi ilacını cinayetleri için kullanan yakışıklı ve kurnaz bir doktor olan Henry H. Holmes’u takip eden hikaye, izleyiciyi yaldızlı çağda bir cinayet, romantizm ve gizem turuna çıkarıyor.