You are currently viewing Ryan Reynolds ve Jason Momoa’dan Hibrit Komedi Filmi Geliyor

Ryan Reynolds ve Jason Momoa’dan Hibrit Komedi Filmi Geliyor

  • Post author:
  • Post category:haberler

“Animal Friends” adlı filmde Aubrey Plaza da rol alacak.

Beyazperde

Ryan Reynolds, Jason Momoa ve Aubrey Plaza, animasyon ve canlı aksiyon karışımı bir yapım olan, bolca kahkaha vaat eden yeni bir komedi için bir araya geliyor. Deadline’a göre yönetmenliğini Peter Atencio’nun üstleneceği filmin adı “Animal Friends” olacak.

Vince Vaughn’dan bir performansın da yer alacağı Lionsgate yapımı için konu ve hikaye detayları şu anda gizli tutuluyor. Film R dereceli olacağı ve karakterleri bir yolculuğa gönderilen tüm sanatçılara istedikleri kadar çılgına dönme özgürlüğü vereceği biliniyor.

Reynolds şu anda, 2016’dan beri Fox’un X-Men serisinin bir parçası olan karakteri Marvel Sinematik Evreni’ne entegre edecek olan üçüncü Deadpool filmi ile meşgul. Hugh Jackman, “Logan”da hikayesini kapatmasına rağmen Wolverine rolüne geri döneceğinden “Deadpool 3” şimdiden heyecanla bekleniyor.

Diğer yandan Jason Momoa, bu yılın sonunda vizyona girecek “Aquaman and the Lost Kingdom“da Atlantis’e döndüğünde farklı türden bir süper kahraman sorunuyla uğraşmak zorunda kalacak. Momoa ayrıca gelecek ay vizyona girecek olan “Hızlı ve Öfkeli 10“da hikayenin kötü adamı olarak izleyici karşısına çıkacak.

“Animal Friends” rol arkadaşları farklı çoklu evrenleri kurtarmakla meşgul olurken, Aubrey Plaza, Francis Ford Coppola‘nın bir sonraki projesi “Megalopolis“te oynuyor. Film, babasının (Forest Whitaker) muhafazakar bakış açısı ile erkek arkadaşının (Adam Driver) dünya görüşü arasında bölünmüş hisseden bir kadının (Nathalie Emmanuel) hikayesini anlatacak. Proje için bir çıkış tarihi belirlenmemiş olsa da, çekimler geçen ay tamamlandı.