You are currently viewing Ruhun Duymaz 6. bölüm özet. Civan silah kaçakçılığının lojistiğini üstlenecek mi?

Ruhun Duymaz 6. bölüm özet. Civan silah kaçakçılığının lojistiğini üstlenecek mi?

  • Post author:
  • Post category:haberler

Onur geçen bölüm sonunda Ece’ye Elif’in kız kardeşi olmadığı, dnalarının eşleşmediği yalanını söylemişti. Ece de üzüntüyle Onur’a sarılıp ağlamıştı. Hilal ikiliyi görüp yanlarına gelir. Onur orada kızı görünce üste çıkmak için kavga çıkarıp güvenmemesini büyütür. Ece’nin orada olmasına sebep olarak Hilal’e evlenme teklif etmek için ortam hazırlamasına Ece’nin yardım ettiği, Ece’nin sarılıp ağlamasına sebep olarak Musti’nin kadını aldattığını öğrendiğini söyler

Hilal anlatılanlara pek inanmaz ama Onur’un tavırlı hareketleri de genç adamın üzerine daha fazla gitmesine engel olur. Ece’yi arayıp Onur’la akşam yemeği yemek için adamın evinde organizasyon yapma fikrini anlatır. Onur’un evinde Ece onlara yemek hazırlar. Onur eve gelip hazırlıkları görünce şoke olur. Hilal’in üstten bakan tavırları ve Onur’a alenen asılması Ece’yi kızdırıp kıskandırır. Ortamı dağıtmak için bahçe musluklarını açıp ikilinin ıslanıp dağılmalarını sağlar

Onur Ece’nin kendisine sarılma sebebinin Musti’nin kendisini aldatması olduğunu duyan Civan hemen Musti ile iletişime geçer. Musti’yi sıkıştıran Civan kızdan uzak durmasını söyler. Musti’den Ece’nin oyuncak peluşlardan hoşlandığını söyler.

Ece bu arada Elif’in kız kardeşi olmadığını anlayınca yüzük o evdeki kasadan çıktığı için aileden birinin kardeşi olabileceğini düşünür. Üç tane çocuğu varken annenin neden kız kardeşlerini evlat edindiğini Onur da Ece’de araştırmaya başlar. Annenin Aydınlı olduğunu öğrenince umutlanır. Onur da Melek’in konuyu araştırmasını ister.

Diğer tarafta paraya sıkışan ve etrafından para bulamayan Civan sıkışmış haldeyken üstlerinden kesin emir gelir. Hazar ile iş yapması istenince bir kereye mahsus olmak üzere Civan kabul eder. Hazar ile buluşup ayrıntıları konuşur. Hilal’i arayan Hazar onunla değil abisiyle çalışacağını söyler

Civan Hazar’ın silahlarını kaçırmak için büyük oyuncak ayılar bulup içine yerleştirir. Civan bu ayılardan bir tanesini Ece’nin evine götürüp genç kadına hediye eder.

Ekip bu bölüm Civanların bahçe kamerasına girip konuşmaları dinler. Civan’ın konuşurken silah kaçakçılığından bahsettiğini de kullan at hat kullanıp çöpe attığını da belgeler. Onun konuşmalarını dinleyerek takip de ederler ama Civan onları atlatır.

Onur ve ekibi silahların olduğunu düşündükleri depoya operasyon düzenler. Ece karşı tarafın sayısının çok olduğunu fark edip içeriye girer ve Onur’u operasyondan vazgeçirmeye çalışır. Onur neden kendisi için bu kadar endişelendiğini sorduğunda ise genç adamı öper. Onları o sabahtan itibaren takip eden bir fotoğrafçı tüm yakınlaşmayı çeker.