You are currently viewing Ruhun Duymaz 5. bölüm özet. Onur Ece’yi ajanlık sınavına hazırlıyor

Ruhun Duymaz 5. bölüm özet. Onur Ece’yi ajanlık sınavına hazırlıyor

  • Post author:
  • Post category:haberler

Geçen bölüm sonunda Ece’yi korumak için önüne geçen Onur vurulmuştu. Yarası sıyrık niteliğinde olan Onur’u eve bırakırlar. Onur’u yalnız bırakmak istemeyen Ece evine gidip yarayı diker. Hilal de abisinden olanları duyunca sevgilisinin evine gelir. Onur onu hemen yollar. O sırada evde olan Ece Hilal’in kendisi hakkındaki fikirlerini duyup üzülür ve geceyi kendi evinde geçirir

Civan ve Hilal Onurdan şüphelenmeye başlamıştır. Her türlü terslik ondan sonra olmaya başlamıştır. 

Onur ertesi sabah Ece’ye gidip kadının kırılan kapısını tamir eder. 

Müfit gece Onur’un dükkanının etrafında gördüğü Emre yüzünden Onur’un soygun işinin içinde olduğunu düşünür. Ayla onu kandırmak için robot resmi değiştirip Emre’yi mahalleden bir komşu olarak lanse eder.

Civan müzayedede mücevherini çaldıran aileyi mahkemeden vazgeçirmek için bir sürü mallarını satmanın yanı sıra Hilal’in Harem kolleksiyonunu onlara verir. Babasından aldığı ve yıllardır kendisinin üzerine eklemeler yaptığı kolleksiyonu abisi kendisine sormadan verince Hilal Hazar’la buluşup onunla iş yapmak için el sıkışır. Tabi bu iş birliğini abisinden ve herkesten saklamayı şart koşar.

Ece ve Musti evlerindeyken Hazar adamlarıyla oraya gelir. Ece’den borcunu ödemesini ister. Ece ödeyeceğine söz verirken eğer Onur Hazar’ı yakalarsa ondan böylece kurtulacağını düşünmektedir.

Ece diğer taraftan da Civan ile görüşmeye devam eder. Hilal ve Onur da bahçedeki mangala katılır. Civan’ın Ece’ye yakın davranması Onur’u kıskandırır. 

Ekipteki kız Onur vurulunca ve Ayla da Ece’nin başlarına dert olacağını düşündüğünü söyleyince şeflerini arayıp Ece’nin varlığından adamı haberdar eder. Şef oraya gelip olanları öğrenir ve Ece ajan olmadığı ve kendisini savunamadığı için sorun olacağını söyler. Ece’ye ajanlık eğitimi vermelerini ve sınavları geçerse ekipte kalabileceğini söyler. Onur Ece’yi çalıştırmaya başlar. 

Bölüm sonunda Onur sınavları geçen Ece’ye DNA sonuçlarının geldiğini ve Elif’in kız kardeşi olmadığını söyler. Çok üzülen kadını sarılarak teselli ederken Onur’dan şüphelenen Hilal de oraya gelir ve onları sarılmış halde görür