You are currently viewing Robert Rodriguez’in “Hypnotic” Filminde Ben Affleck’e İlk Bakış

Robert Rodriguez’in “Hypnotic” Filminde Ben Affleck’e İlk Bakış

  • Post author:
  • Post category:haberler

“Hypnotic” Hichcockvari bir gerilim filmi olarak tanımlanıyor.

.

Robert Rodriguez‘in yeni gerilim filmi “Hypnotic“ten ilk görsel yayınlandı. Filmin başrolü Ben Affleck‘i iş başında gösteren özel fotoğraf, Variety tarafından paylaşıldı. Filmin konusuyla ilgili ayrıntılar zayıf olsa da, filmin Hitchcock tarzı bir gerilim filmi olduğu biliniyor.

Ben Affleck “Hypnotic”te, kaybolması bir şekilde gizli bir hükümet programıyla bağlantılı olan kayıp kızını (Hala Finley) ararken, bir dizi açıklanamayan suçu araştıran bir dedektifi canlandırıyor. Filmden yayınlanan ilk kare, Affleck’i yüzünde endişeli bir ifadeyle, kızının polaroid bir resmini tutarken gösteriyor.

Rodriguez’in senaryosunu Racer Rodriguez ve Max Borenstein ile birlikte kaleme aldığı filmde Affleck’e Alice Braga, JD Pardo, Dayo Okeniyi, Jeff Fahey, Jackie Earle Haley ve William Fichtner gibi isimler eşlik ediyor. Ancak diğer oyunncuların filmde hangi karakterleri canlandırdığı ve hikayeye nasıl dahil olduğu şimdilik bilinmiyor.

İlk bakış fotoğrafına ek olarak, Rodriguez’in 12 Mart’ta Austin, Teksas’ta düzenlenecek olan SXSW Film Festivali’nde “Hypnotic”in yapım aşamasındaki bir kurgusunu göstereceği de bildirildi. Film tamamlanmış olmasa da festival katılımcılarına “Hypnotic”in son halinin neler sunabileceğine dair bir fikir verecek.