You are currently viewing Prime Video’nun Nicole Kidman Başrollü “Expats” Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

Prime Video’nun Nicole Kidman Başrollü “Expats” Dizisi Ne Zaman Yayınlanacak?

  • Post author:
  • Post category:haberler

Prime Video, Lulu Wang imzalı “Expats” dizisinin yayın tarihini duyurdu.

Prime Video

Prime Video altı bölümlük “Expats” dizisinin 26 Ocak 2024 günü yayınlanmaya başlayacağını duyurdu. Janice Y. K. Lee’nin dünya çapında çok satan “The Expatriates” adlı romanından uyarlanan ve Lulu Wang’in yönettiği diziye ait ilk görsel de paylaşıldı.

“Expats” dizisinin kadrosunda Oscar ve Emmy ödüllü Nicole Kidman, Sarayu Blue (Never Have I Ever), Ji-young Yoo (The Sky Is Everywhere), Brian Tee (Chicago Med) ve Jack Huston (House of Gucci) rol alıyor. Kidman ve Lulu Wang’in aynı zamanda yönetici prodüktörlüğünü üstlendiği dizinin Avrupa prömiyeri 9 Ekim’de BFI Londra Uluslararası Film Festivali’nde gerçekleşecek.


Prime Video

2014 yılında çalkantılı bir dönemin yaşandığı Hong Kong’da geçen “Expats”, ani bir aile trajedisinden sonra hayatları kesişen üç Amerikalı kadın – Margaret (Nicole Kidman), Hilary (Sarayu Blue) ve Mercy’nin (Ji-young Yoo) etrafında gelişiyor. Ayrıcalıklı yaşamların sorgulandığı dizi, mağduriyet ile suçluluk arasındaki çizgi bulanıklaştığında neler olabileceğini gözler önüne seriyor.

“Expats” dizisinin yaratıcısı, yönetmeni ve yazarı Lulu Wang aynı zamanda Local Time adına Daniele Melia ile birlikte dizinin yönetici prodüktörlüğünü üstleniyor. Diğer yönetici prodüktörler arasında Nicole Kidman, Blossom Films (Nine Perfect Strangers) adına Per Saari, senarist Alice Bell (The Beautiful Lie,), Per Capita Productions (Bones and All) adına Theresa Park ile Stan Wlodkowski (The Old Guard) yer alıyor. Vera Miao (Two Sentence Horror Stories), Gursimran Sandhu (Game of Thrones) ve Janice Y. K. Lee de Expats dizisinde Bell ve Wang’le beraber senarist olarak görev alıyor.