You are currently viewing Prime Video, Yeni Aksiyon Komedi Filmi “Medellín”in Fragmanını Yayınladı

Prime Video, Yeni Aksiyon Komedi Filmi “Medellín”in Fragmanını Yayınladı

  • Post author:
  • Post category:haberler

Nefes kesen bir macera peşinde Kolombiya’ya giden Franck Gastambide ve Ramzy Bedia’nın oynadığı “Medellin” 2 Haziran’da Prime Video’da!

Prime Video, Franck Gastambide’in (Pattaya, Taxi 5, Validé) yeni aksiyon komedi filmi Medellín’den ilk fragmanı yayınladı.

Kadrosunda Gastambide’in yanı sıra Ramzy Bedia (La Tour Montparnasse Infernale), Anouar Toubali (Pattaya), Brahim Bouhlel (Validé), Raymond Cruz (Breaking Bad), Essined Aponte (S.W.A.T.) ve Mike Tyson (The Hangover)’ın yer aldığı Medellín, 2 Haziran 2023’ten itibaren dünya çapında 240’tan fazla ülke ve bölgede sadece Prime Video’da yayına girecek.

Filmin konusu kısaca şöyle: Reda (Ramzy Bedia), erkek kardeşini Medellín’deki tehlikeli bir uyuşturucu kartelinden kurtarmak için basit ama tam anlamıyla çılgın bir plan yapar. Bir ekip toplayıp kardeşini kartelin elinden almak için Kolombiya’ya baskın yapma düşüncesinde olan Reda’nın planı, kardeşinin hayatı karşılığında çete liderinin oğlunu kaçırmaya karar vermesiyle kontrolden çıkar.

Franck Gastambide’in özgün fikrinden uyarlanan ve senaryosunu Gastambide ve Charles Van Tieghem’in (Validé) yazdığı Fransız filmin yapımcılığını, Kowloon Film (Eric Altmayer ve Nicolas Altmayer) üstleniyor.

Medellín, Prime Video kataloğundaki binlerce dizi ve film arasında 2 Haziran’da yerini alacak. Prime üyeleri, The Lord of the Rings: The Rings of Power, The Terminal List, Tom Clancy’s Jack Ryan, Star Trek: Picard, Carnival Row, American Gods ve The Boys gibi hit dizileri ve Overdose, LOL: Qui Rit, Sort !, Mixte, Le Bal des Folles, Orelsan : Montre Jamais Ca à Personne ve Celebrity Hunted gibi orijinal Fransız filmlerini ve çok daha fazlasını ek ücret ödemeden keyifle izleyebiliyor.