You are currently viewing Prime Video “The Continental: From The World Of John Wick” Dizisinin Resmi Fragmanını Yayınladı

Prime Video “The Continental: From The World Of John Wick” Dizisinin Resmi Fragmanını Yayınladı

  • Post author:
  • Post category:haberler

Prime Video, merakla beklenen yeni dizisi The Continental: From The World of John Wick’in resmi fragmanını yayınladı.

John Wick evrenindeki ikonik otelin ve suikastçıların başlangıç hikayelerini anlatan üç bölümlük heyecan verici dizinin resmi fragmanı, izleyicileri 1970’lerin atmosferine taşıyarak bu özel otele gizlice göz atma fırsatı sunuyor. 22 Eylül Cuma günü yayınlanacak ilk bölümün ardından haftalık olarak izlenebilecek üç bölümlük dizi, John Wick evreninin merkezinde yer alan ikonik otelin arkasındaki sırrı açığa çıkarıyor.

Dizi, geride bıraktığını düşündüğü geçmişiyle yüzleşmek üzere 1970’lerin New York şehrinin cehennem ortamına sürüklenen genç Winston Scott’ın gözünden anlatılıyor. Winston, otelin gizemli yeraltı dünyasında ölümcül bir yol izleyerek, sonunda tahtını oturacağı oteli ele geçirmek için dehşet verici bir çaba içine girecek.

Dizinin yapımcılığını Lionsgate Television üstleniyor. New York’un en kötü şöhretli suikastçı otelinin geçmişine nefes kesen bir bakış sunan dizide, Colin Woodell, Mel Gibson, Michelle Prada, Ben Robson, Hubert Point-Du Jour, Nhung Kate, Jessica Allain, Ayomide Adegun, Jeremy Bobb ve Peter Greene gibi oyuncular yer alıyor.