You are currently viewing Prime Video “Bihter”den Yeni Fragman Yayınladı!

Prime Video “Bihter”den Yeni Fragman Yayınladı!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Prime Video, merakla beklenen yeni Türk Original filmi “Bihter“in yeni fragmanını yayınladı. Halit Ziya Uşaklıgil’in unutulmaz Aşk-ı Memnu eserinin yeniden yorumu olan filmde Bihter’e Farah Zeynep Abdullah hayat veriyor.

1920’li yılların başında geçen bu zamansız ve evrensel hikayeyi güçlü performanslarıyla sunan filmin güçlü oyuncu kadrosunda ayrıca; Boran Kuzum, Osman Sonant, Hande Ataizi, Helin Kandemir, Nezaket Erden, Lorin Merhart, Mert Can Tekin, Mert İnce, konuk oyuncu olarak ise Ebru Özkan ve Tilbe Saran yer alıyor.

Bihter’in hayatı, annesinin hataları ve bu yüzden maruz kaldığı imalı bakışlar tarafından gölgelenmiştir. Görkemini kaybetmiş bir hayat sürmeye pek bir itirazı yokken zengin Adnan Bey’in evlilik teklifini, dönüşmekten korktuğu annesinden kurtulmak için kabul eder. Fakat annesine karşı duyduğu hırs, fark etmeden kendisinin de aynı hataları yapmasına neden olur. Güçlü, para sahibi ve arzulanan bir kadın olmanın ne demek olduğunu keşfettikçe; dönüşeceği hal Bihter’e zor günler yaşatacaktır.

Yönetmenliğini Mehmet Binay ve Caner Alper’in üstlendiği, senaryosunu Merve Göntem’in kaleme aldığı, Timur Savcı ve Cemal Okan’ın yapımcılığıyla TAFF Pictures imzalı film; tutku, sadakatsizlik, cesaret ve korkaklık sebebiyle büyük bir felakete sürüklenen eşsiz bir hikaye sunuyor.

“Bihter” 16 Kasım’da Prime Video’da!