You are currently viewing “Pokémon: Detective Pikachu 2” İçin Çalışmalar Başladı

“Pokémon: Detective Pikachu 2” İçin Çalışmalar Başladı

  • Post author:
  • Post category:haberler

Dedektif Pikachu macerası devam ediyor…

.

Warner Bros. Pictures, Legendary Entertainment ve The Pokémon Company, “Pokémon: Detective Pikachu” devam filmi için yeniden bir araya geldi. Variety’nin haberine göre, filmi yönetmesi için Jonathan Krisel ile görüşülüyor.

Portlandia“, “Moonbase 8” gibi dizilerin yaratıcısı ve senaristi olan Krisel’in yönetmenlik kariyerinde televizyon dizileri ve kısa filmler yer alıyor. Kendisi ayrıca şu anda post-prodüksiyon aşamasında olan uzun metraj “Susam Sokağı” filminin de yönetmenliğini üstlendi.

2019 tarihli “Pokémon: Detective Pikachu” filminin senaryosu Satoshi Tajiri ve Dan Hernandez tarafından yazılmış, film Rob Letterman tarafından yönetilmişti. Kendisini ikonik dedektif Sherlock Holmes olarak hayal eden konuşan, kahve sever Pikachu’yu Ryan Reynolds‘ın seslendirdiği film, 21 yaşındaki Tim’in (Justice Smith) kayıp babasını bulmak için girdiği macerada Pikachu’dan yardım aldığı eğlenceli hikayesiyle beğeni toplamıştı.

“Pokémon: Detective Pikachu 2” filminin senaryosunu “The Kings of Summer” ile tanınan Chris Galletta kaleme alacak. Şimdilik filmin hikayesi hakkında herhangi bir bilgi paylaşılmadı. ayrıca Ryan Reynolds’ın Pikachu’yu seslendirmek için geri dönüp dönmeyeceği de henüz kesin olarak belli değil.