You are currently viewing Pamela Anderson “Naked Gun”da Liam Neeson’a Eşlik Edecek

Pamela Anderson “Naked Gun”da Liam Neeson’a Eşlik Edecek

  • Post author:
  • Post category:haberler

Liam Neeson liderliğindeki yeniden çevrimin yönetmen koltuğunda Akiva Schaffer oturacak.

.

Eski “Baywatch” oyuncusu Pamela Anderson, Paramount Pictures’ta yapım aşamasında olan “The Naked Gun“ın yeniden uyarlamasında Liam Neeson‘a katılmaya hazırlanıyor.

Chip n Dale: Rescue Rangers” yazarları Dan Gregor ve Doug Mand‘ın yazdığı projeyi aynı filmin yönetmeni Akiva Schaffer yönetecek. Neeson’un orijinal üçlemede Leslie Nielsen‘in canlandırdığı Teğmen Frank Drebin’in oğlunu oynayacağı söyleniyor.

Airplane!“in arkasındaki ekip olan David Zucker, Jim Abrahams ve Jerry Zucker‘ın 1982 yapımı kısa ömürlü TV dizisi “Police Squad!”ın yeniden yaratımı olan “Çıplak Silah” filmleri 1980’lerin sonu ve 1990’ların başında büyük bir başarı elde etti.

1988 yapımı filmde Nielsen, bir suç dehasının İngiltere Kraliçesi’ne bir beyzbol maçında suikast düzenleme planıyla karşılaşan sakar bir polis olan Drebin’i canlandırdı. Aralıksız kelime oyunları ve görsel espriler ile dolu olan filmler yalnızca 65 milyon dolarlık toplam bütçeyle gişede 476 milyon doların üzerinde hasılat elde etti.

Anderson, her ikisi de “The Naked Gun”ın mizah ruhunu yansıtan “Scary Movie 3” ve “Superhero Movie” gibi birçok beyaz perde komedi filminde rol aldı.

Vizyon tarihi 18 Temmuz 2025 olarak belirlenen yeni filmin yapımcılığını Seth MacFarlane ve Erica Huggins üstleniyor.