You are currently viewing “Paint” Fragman: Owen Wilson, İçindeki Bob Ross’u Ortaya Çıkardı!

“Paint” Fragman: Owen Wilson, İçindeki Bob Ross’u Ortaya Çıkardı!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Wilson’ın ünlü TV ressamına hayat verdiği komedi filminden fragman yayınlandı.

Owen Wilson, her şeye sahip bir televizyon ressamını konu alan “Paint” filminin yeni fragmanında ellerini kirletmeye hazır görünüyor!

Wilson’ın canlandırdığı ressam Carl Nargle, Vermont’un bir numaralı televizyon resaamıdır. Ancak ortaya çıkan yeni bir ressam onun elindeki her şeyi çaldığında, hayatın televizyon reytinglerinden daha fazlası olduğunu anlar.

Permalı saçları, stili ve tablolarıyla Carl Nargle karakteri, ikonik ressam Bob Ross’u akla getiriyor. Amerika’nın PBS kanalındaki programıyla büyük bir ün kazanan Bob Ross’un programı, ülkemizde de “Resim Sevinci” adıyla uzun yıllar yayınlandı.

Birt McAdams’ın senaryosunu yazdığı ve yönettiği “Paint”te Owen Wilson’ın yanı sıra, Michaela Watkins, Wendi McLendon-Covey, Ciara Reneé, Stephen Root gibi isimler rol alıyor. Fragman, Nargle’ın topluluğu üzerindeki etkisine ve çalışmalarıyla her türden ve her yaştan insana ilham vermesine odaklanıyor.

Ancak Ambrosia’nın (Reneé) gelişiyle Carl’ın Vermont’taki güçlü konumu sarsılmaya başlıyor ve yumuşak dilli ressam, öfke sorunuyla yüzleşmeye başlıyor… Şimdi yapması gereken, insanların neden kendisinden çok Ambrosia’ya yöneldiğini anlamak…