You are currently viewing “No One Will Save You” Fragman: Kaitlyn Dever Aksiyon Dolu Korku Filminde Uzaylılarla Savaşıyor

“No One Will Save You” Fragman: Kaitlyn Dever Aksiyon Dolu Korku Filminde Uzaylılarla Savaşıyor

  • Post author:
  • Post category:haberler

Hulu’nun bu yılki Cadılar Bayramı özel yapımlarından biri de uzaylı istilası korku filmi “No One Will Save You“dan ilk fragman yayınlandı. Underwater and Love & Monsters’ın yönetmeni Brian Duffield tarafından yazılıp yönetilen film 22 Eylül’de yayınlanacak.

No One Will Save You, çevresine yabancılaşmış, yaratıcı ve yetenekli bir genç kadın olan Brynn Adams’ı (Kaitlyn Dever) odağına alıyor. Yalnız ama her zaman umutlu olan Brynn, teselliyi büyüdüğü evin duvarları arasında buluyor; ta ki bir gece kesinlikle dünya dışı davetsiz misafirlerin tuhaf sesleriyle uyanana kadar.

Brian Duffield tarafından yazılan ve yönetilen 20th Century Studios filminin müzikleri besteci Joseph Trapanese’ye ait. Film “şiddet içeriği ve terör” nedeniyle PG-13 olarak derecelendirildi. Başrolünü Kaitlyn Dever’in oynadığı bilim kurgu korku filmi, ABD’de Hulu’ya, Latin Amerika’da Star+’a ve diğer tüm bölgelerde Disney+’a özel olarak 22 Eylül’de yayınlanacak.