You are currently viewing “Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası”na Devam Filmi ve Dizisi Geliyor

“Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası”na Devam Filmi ve Dizisi Geliyor

  • Post author:
  • Post category:haberler

4 Ağustos’ta vizyona girecek filmin devam filmi ve dizisi için çalışmalar şimdiden başladı.

Paramount Pictures

Ninja Kaplumbağalar geri dönüyor! Paramount Pictures ve Nickelodeon yapımı “Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası” 4 Ağustos’ta sinemalarda izleyiciyle buluşacak. Stüdyo filme o kadar güveniyor ki şimdiden devam filmi için çalışmalar başladı.

Variety’nin bildirdiğine göre devam filminin yanı sıra, Paramount+’ta yayınlanacak iki sezonluk bir dizi de yolda. “Tales of The Teenage Mutant Ninja Turtles” adlı spin-off dizisi “Mutant Kargaşası” ve devam filmi arasında köprü görevi görecek.

Paramount ve Nickelodeon şefi Brian Robbins, 2016 yapımı “Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the Shadows” ile canlı aksiyon film serisi sona erdikten sonra sonra Kaplumbağaları yeniden başlatmayı birinci öncelik haline getirdi.

Devam filminin yapımcılığını Point Gray Pictures, yönetmenliğiniyse aynı zamanda “Mutant Kargaşası”nın yönetmeni ve yardımcı yazarı olan Jeff Rowe üstlenecek. Point Gray Pictures aynı zamanda Paramount+ serisinin de yapımcılığını üstleniyor.

“Ninja Kaplumbağalar: Mutant Kargaşası” yıllarca insanların dünyasından korunan kaplumbağa kardeşlerin, kahramanca davranışlarda bulunarak New York halkının kalbini kazanmak ve onların arasında normal gençler olarak kabul görüp yaşamak isteğiyle birlikte harekete geçmeleriyle başlıyor.

Onlar bu amaçta çaba gösterirken, onları halka tanıtma görevini üstlenen muhabir arkadaşları April O’Neil, gizemli bir suç örgütünü alt etmelerine yardım eder. Ancak çok geçmeden üzerlerine büyük bir mutant ordusu salındığında başlarından büyük işlere kalkıştıklarını görürler…