You are currently viewing Netflix, Yıldızlarla Dolu Nancy Meyers Filmini İptal Etti

Netflix, Yıldızlarla Dolu Nancy Meyers Filmini İptal Etti

  • Post author:
  • Post category:haberler

Filmde Scarlett Johansson, Michael Fassbender gibi isimler rol alacaktı.

.

Netflix daha önce “Paris Paramount” adıyla bilinen ve Nancy Meyers tarafından yönetilecek olan 130 milyon dolarlık romantik komedisini iptal etti. Filmin oyuncu kadrosunda yer alacak isimler kısa süre önce duyurulmuştu.

The Holiday“, “It’s Complicated” ve “The Intern” filmlerine imza atan Nancy Meyers, bu projeyle yaklaşık on yıl sonra yeniden yönetmenlik koltuğuna geri dönecekti ancak The Hollywood Reporter’ın bildirdiğine göre Meyers ve Netflix filmin bütçesi konusunda bir anlaşmazlık yaşadılar.

Meyers’ın en az 150 milyon dolarlık bir bütçe istediği, stüdyonun ise 130 milyon doların üstüne çıkmayı reddettiği söyleniyor. Normalde orta bütçeli olarak kabul edilen romantik komediler göz önüne alındığında, 130 milyon dolarlık bütçe bile bu filmi tüm zamanların en pahalı romantik komedisi yapardı. Şu ana kadar en yüksek yapım maliyetine sahip romantik komediler; Warren Beatty‘nin “How Do You Know” filmi (120 Milyon Dolar) ve “Sex and the City 2”ydi (100 Milyon Dolar).

Yetenekli genç bir yazar/yönetmenin bir yapımcıya aşık olmasını anlatacak olan projede; Scarlett Johansson, Penelope Cruz, Owen Wilson ve Michael Fassbender‘ın rol alması bekleniyordu. Meyers filmlerinde büyük yıldızları toplama konusundaki yeteneği ve mimari dergiler çıkaracak kadar kaliteli prodüksiyon tasarımıyla genellikle yüksek bütçeli filmleri yönetmesiyle tanınıyor.