You are currently viewing Netflix “The Platform” Devam Filminden İlk Görselleri Paylaştı

Netflix “The Platform” Devam Filminden İlk Görselleri Paylaştı

  • Post author:
  • Post category:haberler

“The Platform 2” çok yakında Netflix’te…

Netflix

Galder Gaztelu-Urrutia‘nın “The Platform” filmi, 2020’de Netflix tarihinde en çok izlenen orijinal filmlerden biri olarak dikkatleri üzerine çekti.

İspanyolca film, yiyeceklerle dolu bir platformun üst kattan kademeli olarak alçaldığı ve üstteki mahkumların istedikleri kadar yemek yemesine izin verip alt kattakileri açlığa terk ettiği dikey bir hapishanede yapılan bir sosyal deneyi konu alıyordu.

Netflix şimdi, bu yıl içinde platforma eklenecek olan devam filmi “The Platform 2“den ilk görselleri paylaştı.

İlk filmin oyuncu kadrosunda Iván Massagué, Antonia San Juan, Zorion Eguileor, Emilio Buale Coka ve Alexandra Masangkay yer alıyordu. Devam filminde ise başrolleri Hovik Keuchkerian ve Milena Smit üstlenecek.

İki ilk bakış fotoğrafında Smit ve Keuchkerian’ın hapishanedeki yeni karakterleri görülüyor. Smit’in karakteri bir yatakta oturuyor ve umutsuz görünüyor; Keuchkerian’ın karakteri ise bir battaniyeye sarılı ve yukarıya bakıyor, bu da görülmemiş bir korkuyu ima ediyor. Netflix ayrıca devam filmi için şu sinopsisi paylaştı:

Gizemli bir kişi Platform’da yeni bir yasa oluşturmayı başardı ama adalet cehennemde gerçekten tesis edilebilecek mi? Peki bunu kim uygulayacak?

“The Platform 2” için henüz kesin bir yayın tarihi açıklanmadı.