You are currently viewing Netflix “Sex/Life”ı İptal mi Etti?

Netflix “Sex/Life”ı İptal mi Etti?

  • Post author:
  • Post category:haberler

Sex/Life ikinci sezonun ardından, platform tarafından iptal edildi.

Netflix

Netflix’in ilk sezonu haftalarca en çok izlenen dizilerde kalan erotik drama dizisi Sex/Life, 2. sezonun ardından, platform tarafından iptal edildi. Zaten iptalin kokusu; dizinin kadın yıldızı Sarah Shahi‘nin, gelecek sezon için ABC’de yayınlanacak olan hukuk draması Judgment’la anlaşma sağlamasından gelmişti.

Sex/Life’ı Sevenlerin İzlemesi Gereken 10 Harika Dizi

2. sezon Billie’nin eski sevgilisi Brad ile yeniden bir araya gelip, kumsalda evlenmesiyle final yapan Sex/Life bir nevi kendi finalini yapmış sayılsa da, dizinin showrunnerı Stacy Rukeyser, sezonun yayınlanmasının hemen ardından, bunun bir son olmadığını, anlatacak hikayelerini olduğunu söylemişti ancak bu gerçekleşmeyecek. Rukeyser ayrıca katıldığı bir prgramda dizinin 2. sezonunun platform tarafından desteklenmediğini ve bir daha Netflix ile çalışmayacağını söylemişti.

Sex/Life: Herkes Bu Sahneyi Konuşuyor!

Netflix’in verilerine göre, Sex/Life 2. sezon, platformdaki en iyi 10 İngilizce dizi arasından düşmeden önce 2-26 Mart tarihleri ​​arasında dünya çapında 126,8 milyon saat izlenme süresi elde etti. Birinci sezon için bu süre 232,79 milyon saatti, yani dizi yaklaşık yüzde 45’lik bir düşüş yaşadı.