You are currently viewing “Mission: Impossible – Ölümcül Hesaplaşma Birinci Bölüm”den İlk Resmi Afiş Yayınlandı!

“Mission: Impossible – Ölümcül Hesaplaşma Birinci Bölüm”den İlk Resmi Afiş Yayınlandı!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Görevimiz Tehlike serisinin 7. filmi 14 Temmuz’da sinemalarda!

Paramount Pictures

Görevimiz Tehlike serisi bu yaz geri dönüyor. Merakla beklenen yedinci filme doğru geri sayım hızlanırken, filmin ilk resmi teaser afişi yayınlandı.

Tom Cruise, serinin önceki filmlerinde serbest tırmanış, hareket halindeki bir uçaktan sarkma, dünyanın en yüksek binasına tırmanma, 25 bin fittek bir uçaktan atlama gibi akıllara zarar akrobasi sahnelerine imza attı.

Aktör “Mission: Impossible – Ölümcül Hesaplaşma Birinci Bölüm“de de inanılmaz aksiyon sahnelerine sahip. Bunlardan en dikkat çekeni, daha önce videosu da yayınlanan, motosikkletle uçurumdan atlama sahnesi.

Tom Cruise, Sinema Tarihinin En Tehlikeli Sahnesini Çekti

Cruise’un “Bu şimdiye kadar denediğimiz açık ara en tehlikeli şey” dediği sahne için, Norveç, Hellesylt’teki bir uçuruma kurulan rampadan tam altı kere atladı ve aktörün bu görüntüleri viral oldu. Filmin ilk posterinde de doğal olarak bu şimdiden meşhur sahneye yer verildi.


.

Christopher McQuarrie tarafından yönetilen filmde Tom Cruise‘un yanı sıra Hayley Atwell, Ving Rhames, Simon Pegg, Rebecca Ferguson, Vanessa Kirby, Pom Klementieff ve seriye 30 yıl sonra geri dönen Henry Czerny rol alıyor.

“Mission: Impossible – Ölümcül Hesaplaşma Birinci Bölüm” 14 Temmuz’da sinemalarda!

Mission Impossible 7’nin Test İzleyicileri “Akıllarını Kaçırdı”