You are currently viewing Michael B. Jordan “Creed” Dünyasını Büyütmek İstiyor

Michael B. Jordan “Creed” Dünyasını Büyütmek İstiyor

  • Post author:
  • Post category:haberler

Bu cuma vizyona girecek olan “Creed 3” için hem bir kez daha başrolü üstlenen hem de ilk kez yönetmen koltuğuna oturan Michal B. Jordan, yeni yapımlarla Rocky spionff serisinin hikaye evrenini genişletmek istediğini açıkladı.

2015 ve 2018’deki ilk iki Creed filminin başarısından sonra Jordan, karakteri Donnie’yi Jonathan Majors‘ın canlandırdığı yeni boksör Damian Anderson ile karşı karşıya getiren üçüncü filmde geri dönüyor. “Creed 3” ile üçleme tamamlanıyor ama hit franchise için bu bir son olmayacak.

Creed 3’ü İzlemeden Önce Bilmeniz Gereken Her Şey

Jordan, Extra ile yaptığı bir röportajda Rocky film evrenini devam ettirmeyi umduğunu anlatarak, dördüncü bir Creed filmi çekilse de çekilmese de, bu dünyanın farklı anlatım araçlarıyla, diğer ortamlara genişletilebileceğini düşündüğünü belirtti. “Bu hikayelerin anlatılabileceği pek çok farklı platform var” diyen Jordan, hikayenin bir spinoff dizisi, bir video oyunu hatta bir grafik roman ile devam edebileceğini söyledi.

Rocky filmleri gibi, her iki Creed filmi de karakterin derinliklerine iniyor, insan hikayeleri anlatıyor ve sosyal meseleleri ele alıyor. Adonis “Donnie” Creed, şu anda büyük bir figür olduğu için bir televizyon dizisi için uygun olmayabilir, ancak seri, farklı karakterler ve hikayeler üzerinden ilerleyerek küçük ekranda büyük bir başarı bulabilir.

“Creed 3” 3 Mart’ta sinemalarda!