You are currently viewing “Maşa ile Koca Ayı: Sonsuz Eğlence” 24 Kasım’da Sinemalarda!

“Maşa ile Koca Ayı: Sonsuz Eğlence” 24 Kasım’da Sinemalarda!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Merakla beklenen yeni Maşa ile Koca Ayı filmi yeni karakterlerle geliyor…

Heyecanla beklenen yeni Maşa ile Koca Ayı filmi yeni karakterler ve yepyeni maceralarıyla “Maşa ile Koca Ayı: Sonsuz Eğlence” ismiyle 24 Kasım’da sadece sinemalarda izleyiciyle buluşacak.

Bu muhteşem yolculuk, şimdiye kadarki en güzel başlangıca, bir düğüne tanık olmayla başlıyor! Tabii işin içine Maşa girince çılgın ve komik yaramazlıklara hazır olun; pasta arabası yarışları, gelin duvağından yapılan paraşütler ve kovalanacak yaramaz güvercinler!

Koca Ayı uzun yıllardan sonra ilk kez konforlu evinden ayrılır ve hayalini kurduğu hedefine ulaşmak için kendisini büyük bir şehrin sosyal yaşamının merkezinde bulur. Şimdi o bir düğün fotoğrafçısı ve Maşa ise onun asistanı! Elveda, ciddi törenler, merhaba kahkaha dolu sonsuz eğlence!

Ama dahası da var. Şehirden dönerken kendinizi Maşa ve yeni arkadaşı Ocak’ın başrolde olduğu sevgi dolu bir Yılbaşı masalına hazırlayın. Tatili kurtarmak ve onu gerçekten unutulmaz kılmak için Oniki Ay adlı sihirbazlarla birlik olacaklar!

Kahkaha, heyecan ve eğlence dolu bir yolculuğa hazırlanın; sonsuz eğlence başlamak üzere! Maşa ile Koca Ayı yeni arkadaşları ve yepyeni maceralarıyla 24 Kasım’da sinemalarda!