You are currently viewing Marvel “Thunderbolts” Filminin Çekimlerini Durdurdu

Marvel “Thunderbolts” Filminin Çekimlerini Durdurdu

  • Post author:
  • Post category:haberler

Senaristler grevi nedeniyle bir Marvel filmi daha prodüksiyonu erteledi.

.

Hollywood’da Amerikan Yazarlar Birliği’nin (Writers Guild of America) grevi devam ederken, Marvel Studios bir filminde daha prodüksiyonu durdurma kararı aldı.

İki hafta önce, Mahershala Ali başrollü “Blade” filminin prodüksiyon süreci durdurulmuş ve dolayısıyla yakın zamanda başlayacak olan çekimler de ertelenmişti. Şimdi de “Thunderbolts“un üç hafta sonra Atlanta’da başlayacak olan çekimleri grev sonrasına ertelendi.

“Thunderbolts” 2024 Temmuz’unda, “Blade” ise aynı yılın Eylül ayında vizyona girecek. Her iki film de eğer çekimlere bu yaz, en geç Temmuz ayında başlarsa vizyon tarihine yetişme konusunda bir sıkıntı yaşamayacak. Ancak grev, tahmin edildiği gibi, aylarca sürerse filmlerin vizyon tarihleri de ertelenecektir.

Hollywood’da Senaristlerin Ardından Oyuncular da Greve Hazırlanıyor

Marvel Studios, greve rağmen çekimlerine Los Angeles’ta devam edilen “Wonder Man” dizisini de durdurmak zorunda kaldı. Ancak “Captain America: New World Order” filminin çekimleri hala devam ediyor ve tamamlanmasına yalnızca birkaç hafta kaldığı konuşuluyor.

Diğer yandan “Deadpool 3” filminin çekimleri de bu hafta İngiltere’de başladı, ama gerekli durumlarda müdahale edecek herhangi bir senarist dahil olmadan çekimlerin nasıl ilerleyeceği konusunda şüpheler var.

Hollywood’da Senaristlerin Büyük Grevi Başladı!