You are currently viewing Margot Robbie’nin “Barbie” Kazancı Beklenenden Çok Daha Fazla!

Margot Robbie’nin “Barbie” Kazancı Beklenenden Çok Daha Fazla!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Margot Robbie’nin oyuncu-yapımcı maaşı ve gişe gelirleri de dahil olmak üzere devasa Barbie kazancı açıklandı.

.

Margot Robbie‘nin hem yapımcısı olduğu hem de başrolünü üstlendiği “Barbie” filminden kazancı açıklandı.

Tüm dünyada çok başarılı bir açılış yapan filmin ivmesi henüz durmadı ve Amerika gişesinde dört hafta sonu boyunca üst üste gişenin zirvesinde kalmayı başardı. Dünya çapında bir milyar doları aşan geliriyle film, Warner Bros.’un en çok kazanan ikinci filmi olarak “Harry Potter ve Ölüm Yadigarları – Bölüm 2“nin hemen ardına yerleşti.

Filmin gişedeki başarısının ardından şimdi Robbie’nin muazzam “Barbie” kazancının tamamı ortaya çıktı. Variety ile konuşan kaynaklara göre, “Barbie” yıldızının taban maaşı ve gişe ikramiyeleri toplamında 50 milyon dolar kazanması bekleniyor. Bu rakam beklenenden çok daha yüksek çünkü Robbie’nin filmden sadece oyunculuk ücreti olarak 12.5 milyon dolar alacağı biliniyordu.

Son Zamanlarda Hollywood’da Kim Ne Kadar Kazanıyor?

Variety’deki rapor, kazancın bileşenlerinin ayrıntılı bir dökümünü vermiyor ancak görünüşe göre, Robbie’nin maaş çekinin büyük çoğunluğu gişe hasılatından geliyor. Filmin mali açıdan çok başarılı olması, aynı zamanda yapımcı olan Robbie’ye ek avantajlar elde etme şansını verdi.

Henüz bir aydır gösterimde olan “Barbie”nin dünya çapındaki toplam hasılatı şu anda 1 milyar 187 milyon dolara ulaştı. Film vizyon yolculuğunu tamamlarken, bunun ne kadar üstüne çıkacağı merakla bekleniyor.