You are currently viewing Margot Robbie “Avengelyne” Uyarlamasında Başrolü Oynamak İstiyor

Margot Robbie “Avengelyne” Uyarlamasında Başrolü Oynamak İstiyor

  • Post author:
  • Post category:haberler

Robbie’nin yapımcılığını yaptığı “Avengelyne” uyarlamasını Olivia Wilde yönetecek.

.

Warner Bros. Pictures’ın şu sıralarda “Avengelyne” çizgi romanının film uyarlamasını yedi haneli bir rakamla satın almak için erken görüşmelerde olduğu bildiriliyor ve projede bazı önemli değişiklikler gerçekleşiyor.

Deadpool’un yaratıcılarından Rob Liefeld’in 1995 tarihli çizgi romanından uyarlanacak filmi, oyuncu ve yönetmen Olivia Wilde‘ın yöneteceği; Margot Robbie, Tom Ackerley ve Josey McNamara‘nın yapım şirketi LuckyChap’in ise yapımcılığı üstleneceği geçtiğimiz haftalarda ortaya çıkmıştı.

Deadline’a göre projedeki ilk yenilik, “Poor Things“, “The Favourite” gibi filmlerin senarist Tony McNamara‘nın projeye dahil olması oldu. Daha da beklenmedik olan ise Robbie’nin filmde baş karakter Avengelyne olarak rol almak istediğinin bildirilmesi!

Çizgi roman, gücü ve bir silah ya da mucize olarak kullanılabilecek kanı dışında tüm meleksi yeteneklerinden arındırılmış düşmüş bir savaşçı meleği konu alıyor.

Avengelyne, Tanrı’nın insanlara olan sevgisini sorgulaması için kandırıldıktan sonra Cennetten kovulan düşmüş bir melektir. Güçlerini dünyadaki iblislerle savaşmak için kullanır ve yaklaşan Kıyamet’te insanlığın son umudu olur.