You are currently viewing “Manodrome” Fragman: Toksik Erkeklik Geriliminde Jesse Eisenberg & Adrien Brody Başrolde!

“Manodrome” Fragman: Toksik Erkeklik Geriliminde Jesse Eisenberg & Adrien Brody Başrolde!

  • Post author:
  • Post category:haberler

John Trengove’un yönettiği film, tamamen erkeklerden oluşan tuhaf bir külte katılan bir Uber sürücüsünü konu alıyor.

Lionsgate, Güney Afrikalı yönetmen John Trengove‘un modern “manosfer”e ve toksik erkekliğe karanlık ve dramatik bir bakış açısı sunan ilk İngilizce filmi “Manodrome”un fragmanını yayınladı.

Hikaye, New Yorklu Uber sürücüsü Ralphie’nin (Jesse Eisenberg) geçimini sağlamak için mücadele etmesini ve kız arkadaşı Sal (Odessa Young) ile çocuğunun doğumunu endişeyle beklemesini konu alıyor.

Aşırı stresli ve kaybolmuş hissetmesi ve daha fazla tatmin arayışı, Ralph’in guru benzeri Dan’in (Adrien Brody) liderliğindeki tamamı erkeklerden oluşan yoğun bir kişisel gelişim grubuna dahil olmasına neden olur. Ralph, gruba ve grubun giderek daha saldırgan ve egemenlik odaklı hale gelen üyelerine daha da bağımlı hale geldikçe, ilişkileri ve hayatı, bir çöküntü yaşayıp deliliğe varana kadar parçalanır.

Yapımcılığını Riley Keough, Ryan Zacarias, Ben Giladi ve Gina Gammell‘in üstlendiği “Manodrome”da Ethan Suplee, Evan Jonigkeit ve Philip Ettinger da rol alıyor. John Trengove yönetmenliğin yanı sıra filmin senaryosunu da kaleme aldı.

ABD’de 10 Kasım’da vizyona girecek olan film, yalnızca bir hafta sonrasında yani 17 Kasım’da dijital olarak da yayınlanacak.