You are currently viewing M. Night Shyamalan’ın Yeni Filmi “Trap” İçin İlk Fragman Yayınlandı!

M. Night Shyamalan’ın Yeni Filmi “Trap” İçin İlk Fragman Yayınlandı!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Josh Hartnett liderliğindeki yeni Shyamalan filmi “Trap” (Tuzak) 9 Ağustos’ta sinemalarda!

Warner Bros. Pictures, M. Night Shyamalan‘ın 9 Ağustos’ta sinemalarda gösterime girecek son gerilim filmi “Trap” (Tuzak) için ilk resmi fragmanı paylaştı.

Psikolojik gerilim filminin çekimleri geçtiğimiz yılın sonlarında Kanada’da tamamlandı. Josh Hartnett filmde, kızıyla birlikte popüler bir şarkıcının konserine katılan bir babayı konu alıyor. Ancak çok geçmeden etkinlikteki tuhaf polis faaliyetlerini fark eder ve konserin, polislerin seri katil “Kasap”ı yani kendisini yakalamak için kurduğu bir tuzak olduğunu anlar!

Shyamalan’ın R&B şarkıcısı-söz yazarı kızı Saleka, konserin başrol oyuncusu Lady Raven’ı canlandırırken, Hayley Mills, Marnie McPhail, Ariel Donoghue ve Allison Pill de oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Shyamalan, “Trap”i yapmanın çekiciliğinin bir kısmının da hikayeyi “beklenmeyen bir kişinin – bu vakada Hartnett’in katilinin – bakış açısından anlatma fikri olduğunu söyledi. “Bu ‘The Visit‘ ve ‘Split‘in sahip olduğu kara mizah açısının giderek daha da artmasına yol açtı.” Yönetmen bu üslubu gerçekten benimsediğini ve bunun herkes için eğlenceli bir zaman olduğundan emin olduğunu söyledi: “Tuhaf… hem dehşete kapılman gerekirken, hem de gülüyorsun.”

Yapımcılığını Ashwin Rajan, Marc Bienstock ve M. Night Shyamalan’ın üstlendiği filmde Sayombhu Mukdeeprom (Call Me by Your Name) görüntü yönetmeni, Debbie de Villa (The Hating Game) yapım tasarımcısı olarak görev yapıyor. “Trap”in müzikleri ise Herdĭs Stefănsdŏttir (Knock at the Cabin) imzasını taşıyor.

“Trap” 9 Ağustos’ta sinemalarda!