You are currently viewing Liv Tyler, Marvel Sinematik Evreni’ne Geri Dönüyor

Liv Tyler, Marvel Sinematik Evreni’ne Geri Dönüyor

  • Post author:
  • Post category:haberler

Liv Tyler “Captain America: New World Order”da rol alacak.

.

Liv Tyler, Marvel Studios’un 2008 tarihli, “The Incredible Hulk” filminde oynamasından tam on beş yıl sonra, yakında çıkacak olan “Captain America: New World Order” için Marvel Sinematik Evreni’ne geri dönecek.

Tyler, William Hurt tarafından canlandırılan General Thaddeus ‘Thunderbolt’ Ross’un kızı ve bilim insanı Betty Ross rolünü yineleyecek. William Hurt “The Incredible Hulk”tan sonra Marvel Sinematik Evreni’ndeki varlığını sürdürdü. Ancak aktörün vefatından sonra bu rolü Harrison Ford devraldı. Ford’u Thunderbolt Ross rolüyle hem yeni Captain America filminde hem de “Thunderbolts” filminde göreceğiz.

Marvel Sinematik Evreni’nin “Iron Man“den sonra gelen ikinci filmi “The Incredible Hulk”ta Hulk olarak izlediğimiz Edward Norton bu role devam etmeyince, Hulk/Bruce Banner rolüyle Mark Ruffalo MCU’ya dahil oldu.

Liv Tyler’ın Betty Ross karakteri bu filmden sonra bir daha görünmedi ancak Emil Blonsky/The Abomination karakterine hayat veren Tim Roth, yakın zamanda Disney+’ın “She-Hulk” dizisinde yeniden izleyici karşısına çıktı.

Anthony Mackie‘nin yeni Captain America olacağı “New World Order” için geri dönen diğer isimler arasında “The Falcon and the Winter Soldier“dan Carl Lumbly ve Danny Ramirez de yer alıyor. “The Cloverfield Paradox” filminin yönetmeni Julius Onah‘ın yönettiği filmin çekimleri şu anda Atlanta’da devam ediyor.