You are currently viewing “Kötü Ruh: Uyanış” Vizyona Girdi!

“Kötü Ruh: Uyanış” Vizyona Girdi!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Evil Dead efsanesi devam ediyor.

Sam Raimi, 1980’lerin başından günümüze kadar izleyicileri korkutan bir evren yarattı ve bu evrenin sıradaki filmi “Kötü Ruh: Uyanış” (Evil Dead Rise) bugün sinema salonlarındaki yerini aldı!

Lee Cronin tarafından yazılıp yönetilen “Kötü Ruh: Uyanış”, aslında HBO Max dijital servisi üzerinden izleyicilerle buluşacaktı. Ancak test gösterimler çok başarılı geçince stüdyo filmi vizyona sokmaya karar verdi. İlk yorumlar filmin, Evil Dead serisindeki en başarılı filmlerden biri olduğunu vurguluyor.

“Kötü Ruh: Uyanış”ta 1000’den Fazla İnsanın Kanına Eş Değer Sahte Kan Kullanıldı!

Hikaye, bu sefer yıllar içinde birbirlerinden uzaklaşan iki kardeşin hayatına odaklanıyor. Zamanla birbirlerinden uzaklaşan iki kardeş, aradan geçen yılların ardından yeniden bir araya gelir. Ancak büyük bir tehlike onları beklemektedir çünkü et yiyen kötü ruhlar canlanmıştır. Kendilerini bir anda büyük bir kabusun içinde bulan iki kardeş, hayatta kalabilmek için farklılıklarının üstesinden gelip, birlikte hareket etmek zorundadır.

Oyuncu kadrosunda Nell Fisher, Alyssa Sutherland, Lily Sullivan, Gabrielle Echols, Morgan Davies, Mia Challis ve Billy Reynolds-McCarthy yer alıyor. Orijinal üçlemenin yıldızı olan ve Starz’ın “Ash vs. Evil Dead” dizisinde de üç sezon boyunca Ash Williams rolünü devam ettiren Bruce Campbell ise bu filme dahil değil.

“Kötü Ruh: Uyanış” tüm korku severleri sinema salonlarına bekliyor!

“Kötü Ruh Uyanış” Devam Filmi mi?