You are currently viewing Komedi Filmi “Grand Death Lotto”da John Cena, Awkwafina ve Simu Liu Rol Alacak

Komedi Filmi “Grand Death Lotto”da John Cena, Awkwafina ve Simu Liu Rol Alacak

  • Post author:
  • Post category:haberler

Filmi Paul Feig yönetiyor.

.

Shang -Chi and The Legend of the Ten Rings” ikilisi Simu Liu ve Awkwafina, Paul Feig‘in (Bridesmaids, A Simple Favor) Amazon Studios için hazırladığı yeni aksiyon komedisi “Grand Death Lotto”da John Cena ile birlikte rol alacaklar. Çekimlerin önümüzdeki hafta Kaliforniya’da başlaması planlanıyor.

Rob Yescombe‘nin (Outside The Wire) senaryosunu yazdığı film, çok yakın bir gelecekte, ekonomik olarak zor durumdaki ve büyük bir piyangonun çekildiği Kaliforniya’da geçiyor ve piyangoyu kazanan kişi gün batımına kadar öldürülebilirse, katilin yasal olarak büyük ikramiyeyi talep edebiliyor.

Hikaye, Los Angeles’a yeni gelen Awkwafina’nın canlandırdığı Katie’nin kazara kazanan bileti alıp kendisin bir hedef haline getirmesini konu alack. Cena’nın oynadığı amatör ikramiye koruyucusu Noel’in yardımıyla ve multi-milyarlık piyangoyla gün batımını canlı bitirmek istiyorsa, zamana karşı bir yarışa girmelidir.

Bu arada Simu Liu ise Katie’yi güvende tutmak için çok yüksek bir koruma komisyonunu talep etmek isteyen Louis Lewis’i canlandırıyor. Yönetmen Paul Feig, Laura Fischer, Joe Roth ve Jeff Kirschenbaum ile birlikte yapımcılığı da üstleniyor.