You are currently viewing Kirli Sepeti 6. bölüm özet. Songül canan hanımı yalnız bırakmıyor

Kirli Sepeti 6. bölüm özet. Songül canan hanımı yalnız bırakmıyor

  • Post author:
  • Post category:haberler

Kirli Sepetinin 6. bölümünde Canan hanım doktorların evinde yerde kanlar içindedir. Doktorun karısı polise kafasına vurduğu kadın için merdivenden yuvarlandığını söyler. Canan hanımı hemen ambulansla hastaneye götürüler. Kadının oğlu Ahmet’e ulaşmak haber vermek için Medine Songül’ü arar. Songül apar topar hastaneye gider. Songül’e destek olmak için Medine ve Hayriye de gitmek ister. Hayriye’yi ve Nergis; Medine’yi Murat hastaneye götürür. Aylin’i evden gönderince küçük kızının bakımında zorlanan Murat’a Medine yardım eder.  

Nergis, Murat, Songül, İlkgül, Hayriye ve Medine hastanededir. İlkgül Ahmet’e destek olmaya çalışırken oraya gelen babası olay çıkarır. Kahraman da hastaneye gelir. İlkgül’e duygularını açıp kızı öper. İlkgül de ona karılık verince ikili sevgili olur. 

Songül son kalan bileziğini satıp İlkgül’ün okulu için para veren Canan hanıma vermek ister. İlkgül sürekli geciktirmek istese de bölüm sonunda Canan hanım kendisine geldiğinde kendisinin para vermediğini söyler. Songül de odada bulunan Kahraman da şaşkındır. 

Doktor bey ve karısı evlerinde olan ikinci kaza yüzünden şüpheli olarak emniyete götürülür. Canan hanımın uyanıp uyanmayacağı beklerler. Canan hanım kendisine gelince olanları anlatır. zaten gelen raporda da olayın kaza olmadığı ortaya çıkınca karı koca tutuklanır

Medine doktorların evinde çalışamayınca Murat da çocuğuna bakmakta zorlanınca kadın yine evde çalışmaya başlar. Murat kızını seven ve ona güzel bakan bu saf kadının hallerinden etkilenmeye başlar. Ayrıca karısına karşı boşanma davası açar. 

Aylin ve Yasemin ellerinde bavullarıyla Aylin’in avukat olan annesine giderler. Kadın oldukça dişli bir boşanma avukatıdır. Onlara akıllar verir. Aynı siteden ev tutar ve yerleştirir. Kocalarından haberdar olmaları için onların evinde çalışan kadınlarla temas kuracak birini ayarlar. daha önce de onun için casusluk yapan… Aylin ile Yasemin’in evinde işe başlar. Çabucak Hayriye ile samimi olur. Hatta Hayriye sayesinde diğer evleri soymalarını sağlayacak bir erkek arkadaşıyla Hayriye’yi tanıştırmayı planlar