You are currently viewing “Karlar Ülkesi” Serisine Yeni Filmler Geliyor!

“Karlar Ülkesi” Serisine Yeni Filmler Geliyor!

  • Post author:
  • Post category:haberler

3. Karlar Ülkesi filmi halen çıkmamış olsa da Disney 4. filmin hazırlıklarını başlattı.

Disney

Disney’in sevilen ve gişede rekorlar kıran “Karlar Ülkesi” (Frozen) serisinin 3. filmi şu sıralarda prodüksiyon aşamasında ve filmin vizyon tarihi henüz belli değil. Hayranlar bu filmi heyecanla beklerken, Disney CEO’su Bob Iger, serinin dördüncü filmin de geliştirilmekte olduğunu açıkladı.

“Good Morning America” programında yer alan Iger, Disney’in Hong Kong’daki tema parkını ve burada misafirlerin film karakterleriyle tanışabileceği ‘World Of Frozen’ı tanıttı. “Karlar Ülkesi”nin Disney’in en değerli animasyon serilerinden biri olduğunu vurgulayan Iger şunları söyledi:

‘Karlar Ülkesi 3’ üzerinde çalışılıyor ve ‘Karlar Ülkesi 4’ün de üzerinde çalışılıyor olabilir. Ama şu anda bu filmler hakkında söyleyecek pek bir şeyim yok. Orijinal ‘Karlar Ülkesi’ ve ‘Karlar Ülkesi 2’yi yaratan Jenn Lee, Disney animasyon ekibiyle birlikte bir değil iki hikaye üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyor.

2019 yapımı “Karlar Ülkesi 2“, küresel gişede elde ettiği 1 milyar 453 milyon dolar ile hala tüm zamanların en başarılı animasyon filmi unvanını elinde tutarken, 2013’teki ilk film dünya çapında benzer bir başarıyla 1 milyar 285 milyon dolar hasılat elde etti.

Iger, üçüncü filmin geleceğini, yeni “Oyuncak Hikayesi” ve “Zootopia” filmleriyle birlikte geçtiğimiz Şubat ayında duyurmuştu.