You are currently viewing Justin Timberlake ve Benicio del Toro Başrollü Polisiye Film “Reptile”dan İlk Fragman

Justin Timberlake ve Benicio del Toro Başrollü Polisiye Film “Reptile”dan İlk Fragman

  • Post author:
  • Post category:haberler

Netflix yapımı filmde ayrıca Alicia Silvestone da rol alıyor.

Netflix, başrollerinde Benicio del Toro, Justin Timberlake ve Alicia Silverstone‘un yer aldığı yeni polisiye gerilim filmi “Reptile”ın ilk fragmanını yayınladı.

Film, genç bir emlakçının vahşice öldürülmesiyle başlayan bir hikaye anlatıyor. Cinayeti ele alan New England’lı sert bir dedektif, hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığı vakada gerçeği ortaya çıkarmaya çalışırken; kurbanın erkek arkadaşı, arkadaşı, eski kocası ve bir takipçisi olası şüpheliler arasında yer alır.

Usta müzik videosu yönetmeni Grant Singer‘ın ilk uzun metraj yönetmenlik deneyimi olan “Reptile”da ayrıca Eric Bogosian, Domenick Lombardozzi, Frances Fisher, Ato Essandoh, Michael Carmen Pitt, Karl Glusman ve Matilda Lutz rol alıyor.

Filmin hikayesi Grant Singer ve Benjamin Brewer‘ın imzasını taşıyor. Senaryoda ise ikiliye Benicio del Toro da eşlik ediyor. Molly Smith, Trent Luckinbill ve Thad Luckinbill yapımcılığını üstleniyor.

İki yıl önce Atlanta’da çekilen film, önümüzdeki ay 2023 Toronto Uluslararası Film Festivali’nde prömiyer yapacak ve 29 Ekim’deki kısıtlı sinema gösterimlerinin ardından 6 Ekim’de Netflix kütüphanesine eklenecek.