You are currently viewing Julia Roberts ve “Leave The World Behind” Yönetmeninden Yeni Film: “Panic Carefully”

Julia Roberts ve “Leave The World Behind” Yönetmeninden Yeni Film: “Panic Carefully”

  • Post author:
  • Post category:haberler

“Dünyayı Ardında Bırak” filminin yönetmeni Sam Esmail ve oyuncusu Julia Roberts, yeni bir proje için bir araya geliyor.

Netflix

Netflix’te 2023’ün sonunda yayınlanan “Leave the World Behind” (Dünyayı Ardında Bırak) filminin yakaladığı başarının ardından, yazar-yönetmen Sam Esmail ve Julia Roberts yeni bir proje için yeniden bir araya geliyor.

“Panic Carefully” adlı filmi almak için bir çok stüdyo savaşıyor ve aralarında “Leave the World Behind”ın ev sahibi Netflix de var, ancak Paramount Pictures ve Warner Bros. Pictures gibi diğer stüdyolar film için sinema gösterimleri düşünüyor.

Bu durum, Doug Liman‘ın yönettiği, Jake Gyllenhaal‘ın başrolde oynadığı “Road House” yeniden çevriminin karşı karşıya kaldığı duruma benziyor. Sadece dijital yayını tercih ederek önden daha fazla mali destek alabilirler ya da sinema gösterimlerini tercih edip filmin başarısına bağlı olmak üzere potansiyel olarak daha fazla gelir elde edebilirler.

Julia Roberts’ın yanı sıra Ethan Hawke ve Mahershala Ali‘nin de rol aldığı gerilim filmi “Leave the World Behind” Netflix için büyük bir hit oldu ve 8 Aralık’tan itibaren yayınlandığı ilk üç günde 41,7 milyon izlenme sayısına ulaştı.

Esmail daha önce Amazon Prime Video’da yayınlanan “Homecoming”in beğenilen ilk sezonunda da Roberts’la birlikte çalışmıştı. “Mr. Robot” dizisinin yaratıcısı Esmail aynı zamanda Peacock imzalı “Angelyne” ve “The Resort” filmlerinin baş yapımcılığını da üstlendi.