You are currently viewing “John Wick” Yönetmeni Chad Stahelski Sıradaki Projesi “Ghost of Tsushima” Hakkında Konuştu

“John Wick” Yönetmeni Chad Stahelski Sıradaki Projesi “Ghost of Tsushima” Hakkında Konuştu

  • Post author:
  • Post category:haberler

Stahelski’nin Playstation uyarlaması film için büyük planları var.

Beyazperde

Chad Stahelski, John Wick serisinin bu hafta vizyona girecek olan son filmi “John Wick: Chapter 4“dan sonra bir süre ara vermek istediğini ve serinin de biraz nefes almak için duracağını belirtti.

Bu sırada Ana de Armas‘lı spin-off filmi “Ballerina” ve Mel Gibson‘lı “The Continental” dizisi John Wick serisini sürdürecek. Stahelski ise enerjisini yeni projesi “Ghost of Tsushima“ya odaklamak istiyor. Film, ödüllü Playstation oyunundan uyarlanacak. Feodal Japonya’da geçen oyun, keendi klanında hayatta kalmayı başarmış tek samuray olan Jin Sakai karakterini takip ediyor.

BroBible’ın “Post-Credit Podcast” serisine konuk olan Stahelski, HBO’nun “The Last of Us” dizisinin kritik ve ticari başarısının oyun uyarlamaları için çıtayı çok yükselttiğini söyledi ve “Ghost of Tsushima”nın da eğer doğru bir şekilde ele alınırsa büyük bir hit olabileceğini belirtti:

The Last of Us’ın yaklaşan video oyunu uyarlamalarına daha fazla ışık tutmasını umuyorum. Rainbow Six, Ghost of Tsushima üzerinde çalışıyorum. Her ikisi de meyvelerini vermeyi gerçekten umduğum harika projeler.

Ama Ghost… harika bir hikayesi var. Samuray karşıtı samuray filmi. Harika temaları var. Bu konuda çok baskı ve ilgi var çünkü Last of Us bunu zorluyor, evet, video oyunundan filme geçişin laneti bir şekilde kalktı.

Yapılabilir. Sadece ona sevgi ve ilgi göstermelisin. Ve Ghost, muhtemelen geliştirilmekte olan diğer tüm video oyunu uyarlaması filmler arasında, bence başarılı olacak olan bu.

“John Wick: Chapter 4” 22 Mart’ta sinemalarda!