You are currently viewing “John Wick” Serisinin Yıldızı Lance Reddick Hayatını Kaybetti

“John Wick” Serisinin Yıldızı Lance Reddick Hayatını Kaybetti

  • Post author:
  • Post category:haberler

Fringe, The Wire gibi yapımlarla da tanınan Reddick 60 yaşında vefat etti.

.

İkonik aktör Lance Reddick hayatını kaybetti. Özellikle “John Wick” serisindeki rolüyle tanınan aktör, Cuma günü Studio City’deki evinde ölü bulundu ve daha sonrasında temsilcileri doğal sebeplerden öldüğünü belirten bir açıklama yaptı.

Reddick kısa bir süre önce, ilk filmden bu yana The Continental Hotel’in kapıcısı Charon’u canlandırdığı aksiyon serisinin en yeni filmi “John Wick: Chapter 4“ün tanıtımını yapıyordu. Rol aldığı diğer önemli filmler arasında “Oldboy“, “The Siege“, “White House Down“, “Godzilla vs. Kong“, “One Night in Miami” ve “Little Woods” sayılabilir.

Reddick yarıca önemli televizyon dizilerindeki rolleriyle de tanınıyordu. HBO’nun “The Wire” dizisindeki Teğmen Cedric Daniels, “Fringe“deki Phillip Broyles ve “Bosch“taki Şef Yardımcısı Irvin Irving rolleriyle geniş çapta tanınırlık kazanan aktör, ayrıca “Lost“, “Beware the Batman“, “The Legend of Vox Machina“, “DuckTales“, “Tron: Uprising“, “CSI: Miami“, “Oz“, “Law & Order” dizilerinde tekrar eden rollerde veya konuk oyuncu olarak yer aldı.

John Wick serisinin başrolü Keanu Reeves, yönetmen Chad Stahelski’nin, önümüzdeki hafta vizyona girecek “John Wick: Chapter 4” filmini Reddick’e adadığını duyurdu. Reddick’in vefatından sonra yayınlanmayı bekleyen 3 eseri daha var: John Wick spinoff filmi “Ballerina“, “White Men Can’t Jump” yeniden çevrimi ve Disney+ dizisi “Percy Jackson and the Olympians”.