You are currently viewing “John Wick” Serisinin Öncesini Anlatan “The Continental” Dizisinden İlk Fragman!

“John Wick” Serisinin Öncesini Anlatan “The Continental” Dizisinden İlk Fragman!

  • Post author:
  • Post category:haberler

Dizi Winston’ın gençliğine odaklanıyor.

Peacock, Eylül ayında yayınlanacak olan “John Wick” prequel ve spin-off dizisi “The Continental”in ilk teaser fragmanını yayınladı.

“The Continental”, John Wick serisindeki olaylardan 40 yıl öncesinde geçiyor ve seride Ian McShane tarafından canlandırılan, Continental Oteli’nin yöneticisi Winston’ın gençliğine odaklanıyor. Karaktere Colin Woodell hayat veriyor.

1970’lerin New York’unun arka planında geçen dizide hayranlar, sıradan konukların yanı sıra nahoş tipler için bir sığınak yaratan, gelecek vadeden bir suikastçı otel işletmecisi olarak genç Winston’ı bulacaklar. Diziye adını veren otel, John Wick serisinin ilk filminden bu yana hikayede yeri olan bir mekan olarak karşımıza çıktı.

Film serisinde Lance Reddick tarafından canlandırılan Charon karakterinin gençliğine yeni oyuncu Ayomide Adegun hayat veriyor. Oyuncu kadrosunda ayrıca; Mel Gibson, Hubert Point-Du Jour, Jessica Allain, Mishel Prada, Nhung Kate, Ben Robson, Peter Greene, Jeremy Bobb, Ray McKinnon, Adam Shapiro, Mark Musashi, Marina Mazepa ve Katie McGrath yer alıyor.

Toplamda üç bölümden oluşacak olan “The Continental”in her bölümünün yaklaşık 90 dakika sürmesi bekleniyor ve tüm bölümler arka arkaya üç gecede yayınlanacak. Greg Coolidge ve Kirk Ward showrunner olarak görev yaparken, Chad Stahelski, Derek Kolstad, Basil Iwanyk, David Leitch, Shawn Simmons, Paul Wernick, Rhett Reese ve Erica Lee dizinin yönetici yapımcılığını üstleniyor.