You are currently viewing “John Wick 4″ün Yönetmen Kurgusu Geliyor

“John Wick 4″ün Yönetmen Kurgusu Geliyor

  • Post author:
  • Post category:haberler

Mart ayında vizyona giren filmin uzun versiyonu çıkacak.

Lionsgate

Yönetmen Chad Stahelski, Keanu Reeves liderliğindeki “John Wick: Chapter 4” filminin 4K Ultra HD ve Blu-ray olarak çıkışını tanıtırken, filmin yönetmen kurgusunu neredeyse bitirdiğini doğruladı. 2 saat 49 dakikalık uzun süresiyle dikkat çeken film, serideki en uzun film olmuştu. Yeni kurgunun filmin süresini üç saat sınırına daha da yaklaştırması bekleniyor.

Mart ayı sonlarında sinemalarda gösterime giren 100 milyon dolarlık bütçeli film, dünya çapında gişede 432.4 milyon dolar hasılat yaparak serinin en yüksek kazanç elde eden filmi oldu ve harika eleştiriler alarak şaşırtıcı bir başarı elde etti.

Stahelski, diskin çıkışını tanıtmak için ComicBookMovie.com ile konuşurken, kendisine bu filmin başlangıçta daha uzun bir kurgusu olduğu yönündeki haberler ve silinmiş sahnelerin ya da uzatılmış bir kurgunun bir gün gün ışığına çıkmayacağı soruldu. Yönetmen bu soruları şu ifadelerle yanıtladı:

Evet, neredeyse bitirmek üzere olduğumuz Director’s Cut üzerinde çalışıyordum. Sanırım bir tane daha var, 10 ila 15 dakikayı geri koyduk.

Berlin’den kestiğimiz büyük bir parçayı, The Frau adındaki John ile çok komik sahneleri olan bir karakteri ve bazı aksiyon sahnelerini geri ekledik.

Demek istediğim, evet, her zaman tempoya uymadığı için çıkardığımız şeyler oluyor. Bence her şey süper kaliteli, koreografiyi seviyorum, karakterleri seviyorum. Bir bütün olarak, filmin hızını değiştirdi ve bilirsiniz, yavaş hissettirirse 2 saat 38 dakikalık bir film yapabileceğimi düşünmedim.

“John Wick” serisi, Eylül ayında “The Continental” dizisiyle ve 2024’te Len Wiseman‘ın yönettiği, Ana de Armas‘ın başrolde yer aldığı “Ballerina” spin-off’u ile geri dönecek.

John Wick Dizisi “The Continental”dan Yeni Görseller Yayınlandı