You are currently viewing Jason Momoa’ya Göre Aquaman DC Evreni’nde Kalmaya Devam Edecek

Jason Momoa’ya Göre Aquaman DC Evreni’nde Kalmaya Devam Edecek

  • Post author:
  • Post category:haberler

“Aquman and the Lost Kingdom” filminin karaktere veda olacağı düşünülüyordu…

Warner Bros.

James Gunn ve Peter Safran‘ın yeniden şekillendirdiği DC Evreni’nde, Sneyder-verse döneminden kalan birçok oyuncuya ve karaktere veda ediliyor. Jason Momoa‘nın canlandırdığı Aquaman’in de bunlardan biri olacağı düşünülüyordu, ancak Momoa’nın yeni bir karakterle DC’de kalmaya devam edeceği yönünde iddialar vardı.

Aktörün Total Film ile yaptığı bir röportaj ise kafaları karıştırdı. Momoa, “Aquaman and the Lost Kingdom“ın bir son olmadığını, karakterinin Gunn ve Safran’ın gözetiminde ilerleyen DCU’da “kesinlikle” yer almaya devam edeceğini düşündüğünü söyledi.

Henry Cavill’in Superman’i canlandırmaya devam etmeyeceğinin ortaya çıkmasıyla başlayan süreçte, diğer oyuncuların durumu da merak konusu olmuş ve Gunn, bazı oyuncuların rollerinde kalmaya devam edebileceklerini söylemişti.

Jason Momoa, “Peter [Safran] benim [Aquaman ve Kayıp Krallık’ta] yapımcım ve çok yakın bir arkadaşım. Aquaman’in kesinlikle DCU’da yer alacağını düşünüyorum. Başlıyor kardeşim – Aquaman’den daha büyük kimse yok.” diyerek karakterin devamlılığına dikkat çekti. Ancak DC Evreni’nin açıklanan ilk projeleri arasında herhangi bir Aquaman projesi de bulunmuyor.

“Aquaman and the Lost Kingdom” 29 Aralık’ta izleyicilerle buluşacak ve sonrasında yerini 2025 ortalarında “Superman: Legacy” ile başlayacak olan yeni DC Evreni’ne bırakacak.