You are currently viewing Jason Blum’dan “Spawn” Uyarlaması Hakkında Yeni Detaylar

Jason Blum’dan “Spawn” Uyarlaması Hakkında Yeni Detaylar

  • Post author:
  • Post category:haberler

Süper kahraman filmlerinin Blumhouse versiyonu geliyor.

.

Sevilen korku filmlerinin yapımcısı ve korku stüdyosu Blumhouse’un kurucusu Jason Blum, yaklaşan “Spawn” uyarlamasının yıllardır sinema salonlarını dolduran süper kahraman filmlerinden farklı olacağını söylüyor.

Geçen hafta sonu New York Comic Con’da konuşurken, aynı adlı çizgi romandan uyarlanan film için planlarının “bir süper kahraman filminin Blumhouse versiyonunu” yapmak ve diğer süper kahraman filmleriyle karşılaştırıldığında “sinirli ve orijinal” olmak olduğunu açıkladı.

Çizgi romanlarda Spawn, ihanete uğrayıp öldürüldükten sonra bir iblisle anlaşma yapan eski bir gizli operasyon ajanıdır. İblis onun Dünya’ya dönmesine izin verir, ancak geri döndüğünde beş yıl geçmiştir, karısı başka bir yere gitmiştir ve o, cehennemin şekilsiz bir çocuğu olarak Dünya’da dolaşmaya başlar.

Blum bu ayın başlarında “Spawn” için 2025 çıkış tarihinin hedeflendiğini ve bu tarihe sadık kalacaklarını söyledi. Scott Silver, Malcolm Spellman ve Matthew Mixon yakın zamanda senaryo üzerinde çalışmalar yaparken, son rapora göre Jamie Foxx, Spawn rolünde yer almaya devam ediyor.

“Spawn” çizgi romanı daha önce hem beğenilen bir HBO animasyon dizisi hem de pek beğenilmeyen 1997 yapımı bir New Line filmi olarak sinemaya uyarlanmıştı.