You are currently viewing “Irish Wish” Fragman: Lindsay Lohan Aşkı ve Şansı Arıyor

“Irish Wish” Fragman: Lindsay Lohan Aşkı ve Şansı Arıyor

  • Post author:
  • Post category:haberler

Netflix, başrolünde Lindsay Lohan‘ın yer aldığı yeni romantik komedi filmi “Irish Wish“in fragmanını yayınladı. Film, Lohan’ın 2022’deki tatil filmi “Falling for Christmas“tan sonra ikinci Netflix orijinali olacak ve 15 Mart’ta yayınlanacak.

Film, hayatının aşkı en yakın arkadaşıyla nişanlanan, Maddie’in (Lohan) hikayesini anlatıyor. Maddie İrlanda’daki düğünde nedime olmak için duygularını bir kenara bırakır ve çiftin evlenmesine günler kala, gerçek aşkını bulabilmek için bir dilek tutar. Maddie ertesi sabah müstakbel gelin olarak uyanır, ancak hayali gerçekleşmeye yaklaştıkça, gerçek ruh eşinin tamamen başka biri olduğunu fark eder.

Fragmanda da görüldüğü üzere Maddie, karizmatik bir düğün fotoğrafçısıyla (Ed Speelers) tanıştıkça kendini gerçekte ne istediğini sorgularken bulur. İrlanda’nın Wicklow kentinde çekilen “Irish Wish”, Lohan’ın son romantik komedisi için arka plan oluşturacak pek çok doğal manzara vadediyor.

“Irish Wish” kadrosunun geri kalanında Alexander Vlahos, Jane Seymour, Elizabeth Tan ve Ayesha Curry yer alıyor. Lohan’ın küçük kardeşi Dakota Lohan da filmde yer alıyor. Yönetmenliğini Janeen Damian üstlenirken senaryoyu Kirsten Hansen yazdı. Brad Krevoy ve Michael Damian yapımcılığını üstleniyor.

Lohan’ın en son Netflix romantik komedisi, Chord Overstreet’le birlikte rol aldığı ve yine Janeen Damian’ın yönettiği “Falling for Christmas”tı. Netflix ile yaratıcı ortaklığındaki bir sonraki projesi, Kristin Chenoweth ve Ian Harding‘le birlikte rol alacağı tatil filmi “Our Little Secret” olacak.