You are currently viewing Insidious 5’in Resmi Adı Belli Oldu: The Red Door

Insidious 5’in Resmi Adı Belli Oldu: The Red Door

  • Post author:
  • Post category:haberler

Sony Pictures Ruhlar Bölgesi serisinin 5. filminin resmi adını açıkladı

Sony Pictures

Ruhlar Bölgesi’nin beşinci filmi Insidious 5’in resmi adı Sony Pictures tarafından açıklandı. İlk filmin yıldız oyuncusu Patrick Wilson tarafından yönetilecek olan ve kod adı “Insidious: Fear the Dark” olarak duyurulan filmin resmi adı “Insidious: The Red Door” olarak açıklandı.

Insidious: The Red Door, hikayenin odak noktasını bir kez daha, hayranların en son 2013’te Insidious: Chapter 2 The Last Key’de gördüğü Lambert ailesine kaydıracak. Yeni film, hikayenin Bölüm 2’deki olaylardan on yıl sonrasında geçerken; Dalton’un üniversiteye gitmesi ve büyümenin yanı sıra astral seyahat yeteneklerini kavraması ile devam edecek.

Beşinci filmde Patrick Wilson ve Ty Simpkins (Iron Man 2) Josh ve Dalton rollerini yeniden canlandırmak üzere geri dönüyorlar. Ayrıca Rose Byrne de kadroda yer alan isimlerden. Filmin senaryosu Halloween Kills’in senaristi Scott Teems tarafından kaleme alındı. 2011’de James Wan yönetiminde başlayan korku serisi, gişede büyük başarı elde etmiş ve devam filmleri kaçınılmaz olmuştu. Insidious: The Red Door, 7 Temmuz’da sinemalarda olacak.