You are currently viewing İlk Fragman: “Mission Impossible: Ölümcül Hesaplaşma – Birinci Bölüm”

İlk Fragman: “Mission Impossible: Ölümcül Hesaplaşma – Birinci Bölüm”

  • Post author:
  • Post category:haberler
Paramount Pictures

Paramount Pictures, Christopher McQuarrie‘nin merakla beklenen filmi “Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One“ın tam uzunluktaki fragmanını ve resmi posterini nihayet yayınladı.

“Görevimiz Tehlike” serisinin yedinci filmi 14 Temmuz’da Tom Cruise, Rebecca Ferguson, Simon Pegg ve Ving Rhames gibi isimlerle birlikte ve Roma, Venedik, Norveç, Birleşik Krallık gibi ülkelerde çekilen yeni macerayla geri dönüyor.

Altıncı filmden Vanessa Kirby ve ilk filmden Henry Czerny de seriye geri dönüyorlar. Filmin konusu gizli tutuluyor ve fragmanda gördüklerimizle bile, olay örgüsünün ayrıntıları kesinlikle belirsizliğini koruyor. Ancak Ethan Hunt’ın (Cruise) kendisini içinde bulacağı tehditkar atmosfer kendini açıkça belli ediyor.

Marvel’ın Ajan Carter’ı Hayley Atwell; Esai Morales, Pom Klementieff, Cary Elwes, Shea Whigham, Indira Varma, Mark Gatiss, Rob Delaney, Greg Tarzan Davis, Charles Parnell gibi seriye ilk kez bu filmle katılan isimlere liderlik ediyor.

290 milyon dolar gibi dev bir bütçesi olan film, Tom Cruise’un Ethan Hunt karakterinin beyaz perdeye son kez yansıyacağı iki filmlik bir final hikayesinin ilki. Cruise’un her zmaanki gibi dudak uçuklaltan aksiyon sahneleriyle daha film vizyona girmeden izleyicileri büyülediği “Mission Impossible: Ölümcül Hesaplaşma – Birinci Bölüm” 14 Temmuz’da sinemalarda!

Mission Impossible 7’nin Test İzleyicileri “Akıllarını Kaçırdı”