You are currently viewing İbrahim Büyükak’ın Yazıp Yönettiği “Özür Dilerim” Filminden İlk Tanıtım Yayınlandı

İbrahim Büyükak’ın Yazıp Yönettiği “Özür Dilerim” Filminden İlk Tanıtım Yayınlandı

  • Post author:
  • Post category:haberler

Filmin başrollerinde Oğuzhan Koç, Gizem Karaca ve İbrahim Büyükak yer alıyor.

Disney+, birçok yerli ve yabancı dizinin yanı sıra son dönemde yayınladığı yerli orijinal filmleriyle dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 25 Film’in yapımcılığını üstlendiği, İbrahim Büyükak’ın yazıp, aynı zamanda yönetmen koltuğuna oturduğu, başrollerini Oğuzhan Koç ve Gizem Karaca ile paylaştığı filmin ilk tanıtımı yayınlandı. 14 Nisan’da izleyicilerle buluşmaya hazırlanan ve şimdiden seyirciye eğlencesi yüksek dakikalar vadeden ‘Özür Dilerim’in tanıtım videosunda, karakterlerin komik ve maceralı anlarına tanık olunuyor.

İbrahim Büyükak’ın Erkin’i, Oğuzhan Koç’un kardeşi Koray’ı ve Gizem Karaca’nın da Erkin’in eski nişanlısı Merve’yi canlandırdığı filmde Metin Coşkun, Müfit Kayacan, Mert Turak, Yeliz Kuvancı, Gümeç Alpay Aslan, Yonca Şahinbaş, Kerimcan Kamal ve Fatma Toptaş gibi usta ve genç oyuncular onlara eşlik ediyor.

Filmin konusu kısaca şöyle: Bir deniz fenerinde bekçi olan Erkin, 30’lu yaşlarının ortasında yapayalnız yaşamaktadır. Kredi borçlarıyla uğraşan Erkin bir gün huzurevinde yaşayan dedesinin ölüm haberini alır. Apar topar huzurevine gider ama beklenmedik bir durum ile karşılaşır. Dedesi torunundan zamanında kalbini kırdığı kardeşi Koray ve eski nişanlısı Merve’den özür dilemesini ister. Kredi borçlarını ödemenin tek çözümü özür dilemek olan Erkin, maceralı ve eğlenceli bir yola çıkar.

İzleyiciye eğlenceli anlar yaşatacak orijinal film ‘Özür Dilerim’ 14 Nisan Cuma günü sadece Disney+’ta! Şimdi abone olmak için tıklayın…