You are currently viewing Hollywood Kepenk Kapatıyor: “Deadpool 3” Çekimleri Durdu!

Hollywood Kepenk Kapatıyor: “Deadpool 3” Çekimleri Durdu!

  • Post author:
  • Post category:haberler

“Deadpool 3” Oyuncular Birliği Grevi’nden etkilenen ilk büyük yapım oldu.

.

Hollywood’da Oyuncular Birliği (SAG-AFTRA) grevinin başlamasıyla “Deadpool 3”ün çekimleri durduruldu ve oyuncular grev sıralarında Yazarlar Birliği (Writers Guild of America) üyelerine katıldı. Marvel devam filmi, yeni grevden etkilenen ilk büyük yapımlardan biri oldu.

Prodüksiyonun askıya alındığı haberi, “Deadpool 3″ün izleyicilere setten ilk karelleri sunmasından ve Ryan Reynolds ve Hugh Jackman‘ın Deadpool ve Wolverine olarak giyinmiş görüntülerini yayınlamasından sadece birkaç gün sonra geldi.

Yakın zamanda, daha önce 2003 yapımı “Daredevil” ve 2005 filmi “Elektra”da rol alan Jennifer Garner‘ın filmde Elektra olarak katıldığına dair bir haber de paylaşılmıştı. Garner’ın dönüşü, Hugh Jackman’ın ilk kez klasik Wolverine kostümünü giymesi filme dair heyecanı arttırsa da grevin ne zaman sonlanacağı belirsiz olduğundan hayranların filmi görmek için muhtemelen tahmin edilenden daha uzun süre boyunca beklemesi gerekecek.

“Deadpool 3″e İlk Bakış: Hugh Jackman Klasik Wolverine Kostümünü Giydi!

“Deadpool 3”, Reynolds’ı “Free Guy” yönetmeni Shawn Levy ile yeniden bir araya getiriyor. Film, stüdyonun 2019’da 21st Century Fox’u satın almasından sonra Walt Disney Company tarafından yayınlanan ilk seri girişi olacak.

Mayıs ayında yazarlar grevi başladığında, “Deadpool 3” çekimlerine devam edebilen yapımlardan biri olmuştu, ancak Yazarlar Birliği’nin de üyesi olan ve filmin senaryo ekibinde yer alan Ryan Reynolds’ın senaryoya müdahale etmesi ya da doğaçlama replikler eklemesi mümkün değildi. Şimdi çekimlerin aniden askıya alınması, grev sıralarındaki sinema oyuncularını bekleyen sektör çapındaki durağanlığın habercisi.