You are currently viewing “Hızlı ve Öfkeli 10” Filminin Dev Kadrosu Yeni Afişte Buluştu!

“Hızlı ve Öfkeli 10” Filminin Dev Kadrosu Yeni Afişte Buluştu!

  • Post author:
  • Post category:haberler
Universal Pictures

19 Mayıs’ta sinema salonlarındaki yerini alacak olan “Hızlı ve Öfkeli 10“dan yeni bir afiş paylaşıldı.

Louis Leterrier tarafından yönetilen “Hızlı ve Öfkeli 10” sinemanın en popüler serilerinden biri olan Hızlı ve Öfkeli efsanesinin, iki filmlik finalinin ilk ayağını oluşturuyor. filmin yaklaşık 340 milyon dolarlık bir prodüksiyon bütçesine sahip olduğu söyleniyor. Bu da onu şimdiye kadarki en pahalı Disney dışı film yapıyor.


Universal Pictures

2011 yılında vizyona giren Hızlı ve Öfkeli 5 filminde Dom (Vin Diesel) ve ekibi, Rio de Janeiro’daki bir köprünün üstünde, Brezilyalı alçak uyuşturucu kralı Hernan Reyes’i ortadan kaldırıp krallığını yok etmişti. Ama bilmedikleri Reyes’in oğlu Dante’nin (Jason Momoa) her şeye tanıklık ettiği ve son 12 yılını Dom’un yaptıklarının bedelini ödemesi için bir plan yaparak geçirdiğiydi.

Dante’nin planı, Dom’un ailesini Los Angeles’tan Roma’nın yeraltı mezarlarına, Brezilya’dan Londra’ya ve Portekiz’den Antarktika’ya kadar dağıtacak. Yeni müttefikler bulunacak ve eski düşmanlar yeniden ortaya çıkacak. Ama Dom, 8 yaşındaki oğlunun (Leo Abelo Perry) Dante’nin intikamının nihai hedefi olduğunu anlayınca her şey değişecek.

Yönetmenliğini Louis Leterrier’ın (Titanların Öfkesi, The Incredible Hulk) yaptığı Hızlı ve Öfkeli 10’da; Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Nathalie Emmanuel, Jordana Brewster, Sung Kang, Jason Statham, John Cena, Scott Eastwood ve Oscar ödüllü Helen Mirren ile Oscar ödüllü Charlize Theron rollerine geri dönüyor.

Filmde ayrıca olağanüstü bir yeni oyuncu kadrosu yer alıyor; Brie Larson Büro’dan hain bir temsilci olan Tess rolünde, Alan Richtson (Reacher) Dom’un ekibini selefi Bay Nobody kadar sevmeyen Büro’nun yeni başkanı Aimes rolünde, Daniela Melchior (The Suicide Squad), Dom’un geçmişiyle güçlü bir bağlantısı olan Brezilyalı sokak yarışçısı rolünde ve efsanevi, Oscar ödüllü Rita Moreno, Dom ve Mia’nın büyükannesi Büyükanne Toretto rolünde izleyici karşısına çıkacak.