You are currently viewing “Hızlı ve Öfkeli 10” Ailesine Paul Walker’ın Kızı da Katıldı

“Hızlı ve Öfkeli 10” Ailesine Paul Walker’ın Kızı da Katıldı

  • Post author:
  • Post category:haberler

2013’te hayatını kaybeden Paul Walker “Hızlı ve Öfkeli” ailesi tarafından hatırlanmaya devam ediyor.

.

Hızlı ve Öfkeli serisinin iki bölümlük büyük finalinin ilk ayağı olan “Hızlı ve Öfkeli 10“un vizyona girmesine yalnızca bir hafta kaldı. Hayranların heyecanlı bekleyişi sürerken, serinin yıldızlarından 2013 yılında hayatını kaybeden Paul Walker‘ın kızı Meadow Walker filmde küçük bir rolü olduğunu açıkladı.

24 yaşındaki Meadow Walker, filmin çekimlerinden bir kareyi Instagram hesabında paylaştı. Bu sahnenin hangi bağlamda yer aldığı, Walker’ın yalnızca küçük bir görünüme mi sahip olduğu yoksa konuk oyuncu statüsünde mi olduğu henüz bilinmiyor.

Meadow Walker paylaştığı fotoğrafın altına şu notu düştü:

İlk film ben bir yaşımdayken yayınlandı! Sette babamı, Vin’i, Jordana’yı, Michelle’i, Chris’i ve diğerlerini monitörlerden izleyerek büyüdüm. Babamın sayesinde Hızlı ve Öfkeli ailesinin içinde doğdum. Şimdi kendimin de orada olacağına inanmıyorum, büyürken etrafımda olanlarla.

Walker filmin yönetmeni Louis Leterrier’a nezaketi, sabrı ve desteği için teşekkür ederken son olarak “Babamın mirasını onurlandırabildiğim ve bunu sonsuza dek onunla paylaşabildiğim için çok mutluyum. Hepinizi çok seviyorum.” ifadelerini kullandı.

“Hızlı ve Öfkeli 10” için Vin Diesel, Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Nathalie Emmanuel, Jordana Brewster, Sung Kang, Jason Statham, John Cena, Scott Eastwood ve Oscar ödüllü Helen Mirren ile Oscar ödüllü Charlize Theron rollerine geri dönüyor.

Kadroda ayrıca Jason Momoa, Brie Larson, Daniela Melchior, Alan Ritchson ve Rita Moreno gibi yeni yıldızlar da var. “Hızlı ve Öfkeli 10” 19 Mayıs’ta sinemalarda!