You are currently viewing Henry Cavill Yeni Guy Ritchie Filminden İlk Kareyi Paylaştı

Henry Cavill Yeni Guy Ritchie Filminden İlk Kareyi Paylaştı

  • Post author:
  • Post category:haberler

“The Ministry of Ungentlemanly Warfare” filminin çekimleri devam ediyor.

Beyazperde

Sinemaseverlerin sabırsızlıkla beklediği savaş filmlerinden biri olan, Guy Ritchie imzalı “The Ministry of Ungentlemanly Warfare” Şubat ayında duyurulmasından bu yana konusu ve oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor.

İkinci Dünya Savaşı döneminde geçen filmin başrollerde Henry Cavill, Hero Fiennes Tiffin, Henry Golding, Alan Ritchson, Alex Pettyfer ve çok daha fazlası yer alıyor. Çekimleri geçen ay başladı ve Cavill, Instagram’da filmden kareyi paylaşarak filmin nasıl görüneceğine dair ilk ipucunu sundu.

Eski bir fotoğrafı andıran görüntüde, bir teknede yer alan ve denizci gibi görünen Fiennes, Golding, Ritchson ve Pettyfer’i görüyoruz. Hepsinin sakalları var ve bir görevde biri görünüyorlar. Cavill’in Instagram’ında olmasa, kolayca bir arşiv görüntüsü sanılabilecek bu kare, Ritchie’nin vizyonunun sihrini ortaya koyuyor.

“The Ministry of Ungentlemanly Warfare”, Winston Churchill ve James Bond’un yazarı Ian Fleming tarafından kurulan ve Nazilere karşı centilmence olmayan savaş tekniklerini kullanarak savaşın gidişatını değiştiren gizli bir 2. Dünya Savaşı savaş organizasyonu hakkında gerçek bir hikaye olarak özetleniyor. Filmin 2024 yılında sinemalarda olması planlanıyor.