You are currently viewing “Hadi Hayırlısı: Istakozun Haritası” 14 Nisan’da Sinemalarda!

“Hadi Hayırlısı: Istakozun Haritası” 14 Nisan’da Sinemalarda!

  • Post author:
  • Post category:haberler

İddialı komedi filmi “Hadi Hayırlısı: Istakoz’un Haritası” 14 Nisan’da izleyiciyle buluşuyor! Başrollerini Cengiz Küçükayvaz, Hakan Bilgin ve Davut Bekri’nin üstlendiği filmin fragmanı hem eğlenceli sahneleriyle hem de ıstakoz şarkısıyla dikkatleri çekti.

Yönetmen koltuğunda Şiar Zaim’in oturduğu, senaryosunu Davut Bekri ile Cengiz Küçükayvaz’ın yazdığı “Hadi Hayırlısı: Istakoz’un Haritası”, dev oyuncu kadrosuyla sinema salonlarına damgasını vuracak. Bülent Çolak, Turgay Tanülkü, Çetin Altay, Onur Şan, Züleyha Karyağdı, Serap Çetintürk, Burak Khan, Gökhan Tevek, Zeynep Aytek, Tevfik Yapıcı, Kirkor Dinçkayıkçı, Harun Özüağ, Aykut İspir, Tarık Karyağdı ve Sebahat Adalar’ın da rol aldığı film izleyenlere moral olmaya geliyor.

“Hadi Hayırlısı: Istakoz’un Haritası”nda hikâye, azılı bir mafya lideri olan Istakoz Necmi’ye ait bir define haritasının, yine kendisi gibi azılı bir mafya lideri olan Yengeç Nuri tarafından çalınmasıyla başlıyor. Istakoz’un artık tek amacı haritayı geri almaktır. Yengeç Nuri, efsun duası yaptırıp muska yazdırmak için bir hoca tutar. Hoca muska yazmak için Yengeç Nuri’nin malikanesine geldiğinde, Istakoz eve baskın yapar. Yengeç elindeki haritayı hocaya verip saklamasını ister. Çatışmadan tesadüf eseri sağ kurtulan hoca haritayla baş başa kalır. Ve büyük macera başlar…