You are currently viewing George Miller Yeni Bir “Mad Max” Filmi Yazıyor: Tom Hardy Geri Dönebilir!

George Miller Yeni Bir “Mad Max” Filmi Yazıyor: Tom Hardy Geri Dönebilir!

  • Post author:
  • Post category:haberler

“Furiosa”nın ardından, “Mad Max: Fury Road”un bir yıl öncesinde geçen yeni bir film yolda!

.

George Miller, yakında vizyona girecek olan “Furiosa: Bir Mad Max Destanı“ndan sonra başka bir “Mad Max” ön filminin de gelebileceğini doğruladı.

“Furiosa”nın birkaç hafta sonra Cannes Film Festvali’nde yapılacak uluslararası prömiyeri öncesinde Miller filmin tanıtım turlarını yapmaya başladı ve “Mad Max: Fury Road” filminin 15-20 yıl öncesinde geçen “Furiosa”nın aksine, “Fury Road”dan yalnızca bir yıl önceki olayları anlatan başka bir filmin gelebileceğini söyledi.

Miller Entertainment Weekly’e, “Mad Max: Fury Road”u hazırlarken, Max’in Furiosa ile karşılaşmadan önceki yıl başına gelenleri de yazdığını belirtiyor ve şöyle diyor:

Evet, kesinlikle bunun üzerinde çalışıyoruz. Ve dediğim gibi, bunu temelde bir kısa roman olarak yazdık ve şimdi bir şansımız var, bunu bir senaryo formuna dönüştüreceğiz ve sonra oradan devam edeceğiz.

Bu aynı zamanda Tom Hardy‘nin seriye geri dönmesi anlamına geliyor ancak henüz ortada resmi bir proje yok ve anlaşmalar yapılmadı. Diğer yandan Miller, Tom Hardy’nin “Furiosa”da kaçırılması çok kolay bir cameo sahnesi olduğunu açıkladı.

Anya Taylor-Joy‘un Imperator Furiosa ve Chris Hemsworth‘ün Warlord Dementus rolünde oynadığı “Furiosa: A Mad Max Saga” 24 Mayıs’ta sinemalarda!