You are currently viewing “Fantastic Four” Filminin Gümüş Sörfçü’sü Julia Garner Oldu

“Fantastic Four” Filminin Gümüş Sörfçü’sü Julia Garner Oldu

  • Post author:
  • Post category:haberler
.

Emmy ödüllü Julia Garner (Ozark, Inventing Anna) Marvel Studios’un yeni “Fantastic Four” filminde Gümüş Sörfçü’yü (Silver Surfer) oynayacak. Daha önce bu rol için Anya Taylor-Joy‘un adı geçiyordu.

Garner, Reed Richards/Mr. Fantastic rolünde Pedro Pascal, Sue Storm/Invisible Woman rolünde Vanessa Kirby, Johnny Storm/Human Torch rolünde Joseph Quinn ve Ben Grimm/The Thing rolünde Ebon Moss-Bachrach‘ın yer aldığı kadroya katılıyor.

Garner’ın Gümüş Sörfçü’nün “Shalla-Bal versiyonunu” oynayacağı bildiriliyor. Çizgi romanlardaki Gümüş Sörfçü, gezegenleri yok eden Galactus’u yok eden habercisidir.

Karakter daha önce Fantastik Dörtlü uyarlamalarında çizgi romanlardaki gibi erkek olarak tasvir edilmişti. Yeni filmde kadın olması ise çizgi romanlara ters değil çünkü Gümüş Sörfçü olmasa da birçok kadın Galactus’un habercisi olarak hizmet etti.

Filmin yönetmenliğini “WandaVision” ve “Monarch: Legacy of Monsters” yönetmeni Matt Shakman üstleniyor. Vizyon tarihi Mayıs 2025 olarak belirlenen filmin bu yaz Londra’daki Pinewood Stüdyolarında çekilmesi planlanıyor.

Senaryoyu Josh Friedman, Jeff Kaplan, Eric Pearson ve Ian Springer yazdı. Garner yakında Blumhouse ve Universal’in “Wolf Man” filminde ve Paramount gerilim filmi “Apartment 7A”da görülecek.